RAMAZAN DE DA CINSIYET YAZDI

Okuyucu mektupları üzerinden bitmeme ediyor Ayşe Arman. Zaman, cinslik üzerine kendisine bir yakın gönderen okuyucusuna yaptığı izah, herşeyi açıklıyor… Evlilik ve seks meselesine yavaş yavaş giriyoruz. Işte karşınızda Başak. “Evlilik ve cinslik” üstüne bana yazan okurlarımdan biri.

*****

(…)

Size gelince, biraz üstelik NLP konusuyla ilişkilendirirsek, o kadar çok ’cinslik ’ diyorsunuz kim, tıpkısı yazar değil üstelik arkadaşım olsaydınız, asla eşey hayatınızın olmadığını düşünürdüm.

Ancak bu sizsiniz, sizi Ayşe Arman yapan madde bu, o nedenle yazdıklarınız ile ilişik özel hayatınıza dair ayrımsız istidlal yapılamayacağını düşünüyorum, ha amma bakınca, bence sevişiyorsunuzdur, çünkü sizin dahi ’pis ’ tıpkı yanınız var kabilinden. Bence Türkiye ’nin bildirme seksi ikinci kadını seçilmenizi sağlayan molekül de o, siz kadına benziyorsunuz.

Hakikat avrat ama…

*****

Arman ’ın cevabı ise ilginç:

1- Ego ’seks, cinsiyet, cinsiyet ’ diyerek, kendime büyü yapıyorum! Seksle ilişik abece yazdığımda, eşey hayatım henüz gani oluyor! Ister iman gerek güven köken bu. Sana birlikte başvuru ederim, seksi gündeminde tut.

2- Senin gözünde “bakımsız” tıpkısı yanım olmasına sevindim. Var âdeta.

3- “Hamur bire bir eş”a benzetmen ise ilahî, duyduğum genişlik güzelce iltifatlardan biri, teşekkürname ediyorum.

4- Seni öpüyorum yararsız ve fönlü sıfır eyyam diliyorum!

Ayşe Arman/Hürriyet

 

Bir Cevap Yazın