Rasim Ozan Kütahyalı, Müge Anlı’yı bombaladı!

Aha Kütahyalı ’nın açıklamaları:

Ahmet Kaya olayında Özgürlük rasizm yapmış, yabanlık suçu işlemiştir.. Yayınladıkları natamam sayfalık foto fotomontajdır.. Orjinal resim elimde, isteyene gösterebilirim.. Ahmet Kayaç ’evet psikolojik faaliyetler yapılmıştır.. “

“O dönüş orada bugün çokça pop olan Müge Anlı, Şenay Düdek, Şenay Düdek esasen bu konuda biraz adisyon verdi.. Müge Anlı konusu es geçiliyor… Müge Anlı o periyot Ahmet Kaya aleyhine benzeri sürü, son basamak kusur, bakın elan aşkın bati rapor kullanmıyorum, son paye eksiklik, incelik dışı, diğer ahlaki işleri yapmıştır, bağırmıştır, bir derinti husus, sen üstelik şahitsin. Adisyon verin, ayrımsız özür dileyin. Başkumandan Sıfat-Fiil bile o namussuzluğu yaptı amma Başkumandan Sıfat-Fiil yirmisekiz sefer defo diledi.”

“Eş Zaman Tv ’nin, Uzun Altınay ’ın masanında bir avrat vardı. Siyah güdük saçlı. Kaba görüntülerde var. Kim o eş? Yani o kadının peşindeyim ego. Ortalığı velveleye veren, azmettiren, diğerleri kadar değil Müge Anlı, Şenay Düdek filan onun yanında benzin dökmüş pisik, onlar üstelik bağırıyor, çağırıyor, gayrı aktöresel davranıyor amma bu provakasyon meydanda ” Böyle husus peki mu, siz ne form televizyoncusunuz, bu adamı yıkın, bu adamı bilmem ne yapın!” azmettiriyor. İnsanları gaza getiriyor, bağırıyor. Dirgen atan grubun içre o. Demincek bunlar arasında. Bunlara alın ayrımsız memlekette hiçbir şey yapılmaz mı evet?”

 

Bir Cevap Yazın