Rasim Şair Kütahyalı’dan şaşırtıcı argüman!..

TVNET’te bire bir televizyon programına katılan Rasim Saz Şairi Kütahyalı, Ehil savcılarının ve yazarların namına amade mektup teklifi ile geldiğini iddia etti.

Haber-Analiz’ adlı programda mütekellim Kütahyalı, “Ehil’ten biri tıpkısı kitabın benim ismimle çıkmasını istediler. Hazır benzeri takatli verdiler. Özellikle Hrant Dink kitabı üzere kitapların içeriğinde olan maddeler polisler tarafından yazılmış ve verilmiştir. O dönemde destek verdim. Tanıdıktan sonraları ilişkimi kestim. O görüştüğüm kişileri henüz ayrımlı tıpkısı yerlerde gördüm” dedi.

Kütahyalı şöyle bitmeme etti:

EMNİYET’TEN BİRİLERİ SENİNLE TANIŞMAK İSTİYOR

“Son Teşrin 2010 yılında biri beni aradı. Seninle ‘İstanbul Emniyet’inden birileri ülfet etmek istiyor’ dediler. Bu Müdürler ve bu savcıların cemaatten olduğunu biliyordum. Kapıda karşılandım. Oturdum konuştum. 24 saat kendini adamış tıpkı takım vardı.

KİTAP SENİN İSMİNLE ÇIKSIN

Hassaten Ehil’ten biri tıpkısı kitabın benim ismimle çıkmasını istediler. Amade tıpkı metanetli verdiler. Hele Hrant Dink kitabı kabil kitapların içeriğinde olan maddeler polisler aracılığıyla yazılmış ve verilmiştir. O dönemde bindi verdim. Tanıdıktan sonradan ilişkimi kestim. O görüştüğüm kişileri elan ayrımlı benzeri yerlerde gördüm.”

VATAN INTERNET SİTESİ

Bir Cevap Yazın