Rasim Saz Şairi Kütahyalı’nın ‘yatak sorusu’ Sibel Üresin’i kızdırdı….VİDEO

Elan önceki yapmış olduğu ’poligami kanuncu olsun ’ açıklamaları ile reaksiyon çeken Sibel Üresin, Film Yıldızı Tv ekranlarında katıldığı ’Yerden Göğe ’ programında hem sinirlendi, hem bile sinirlendirdi.

KÜTAHYALI ’NIN SORUSU KIZDIRDI

Rasim Saz Şairi Kütahyalı ’nın; ’ ’Eşin apayrı bire bir kadınla ilişkisi olduğunu söylese onu kabul kıymet misin ’ ’ sorusuna Sibel Üresin, “kabul ederim” yanıtını verdi. Kütahyalı ’nın; “Eşin, üçüncü ayrımsız kadın var ona bile aşığım. Onunla de evleneyim, gelişigüzel yaşayalım, yatağı bile biraz büyütelim derse ne dersiniz?” sorusuna ise Sibel Üresin; “sizin o dediğiniz sapkınlık ve sapıklık” diye yanıt verdi.

SİBEL ÜRESİN ’E CANLI YAYINDA ALIŞILMAMIŞ!.. (VIDEO)

BERNA LAÇİN SİNİRLENDİ

Sibel Üresin ’in bu açıklamalarına tepki gösteren Berna Laçin bile; “Ben dini yasalarla yaşamıyorum. Kimse benim hakkımda değişmeyen veremez. Ego böyle bir durumda boşanmayı akseptans ederim. Kayırıcı başvurmak istiyorsa gider. Aynı karı haysiyetli olur. Tığ burada Türkiye Cumhuriyeti ’nden konuşuyoruz. Madem Müslümansınız, madem din insanla Cenabıhak ortada ego size vermem bunun hesabını.” dedi.

Işte o anlar…

Izlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

 

Bir Cevap Yazın