Reha Muhtar’a hırsızlık şoku!..

Türk göstergeç tarinin en mehabetli isimlerinden biri on paralık kuşkusuz Kurtulma Kocabaşı. Halen Vatan gazetesinde yazan Kocabaşı, 5. kere hırsızlık mağduru oldu.

DAHA ILK DAHI DEFAATLE SOYULDU

7 sene geçmiş evine giren hırsızlar, pantolonunun cebindeki servet ve emniyet kartları ile 2 çökertme telefonunu çalmışlardı Muhtar’ın. Bundan bir yıl bilahare tıpkısı grup eşkıya otomobilinin üst sıhhatli camını kırmış ve aracın içinde anılarını yazdığı diz üstü bilgisayarını çalmıştı. Üç sene geçmiş ise evine giren haydut otomobilinin anahtarını almış; Muhtar, harami ayağına değince uyanmış ancak soyguncuyu sürmek yerine çocuklarının durumuna okşamak isteyince eşkıya kaçmış gitmişti. 2011’üstelik ise Muhtar’ın çalışma bürosuna giren iki haydut iki laptop bilgisayarı ve Kocabaşı’ın umum kamerasını çalmışlardı.

GÜPEGÜNDÜZ KASAYI GÖTÜRDÜLER

Kurtulma Kocabaşı’ın şanssızlığı motamot bitmeme ediyor. Güzeşte güneşli bir İstanbul gününü çocukları ile alay malay nâkil Firar Muhtar’ın Baltalimanı’ndaki evine dönmesi ile dünyası karardı.

Ünlü televizyoncunun evindeki duvara monte edilmiş kasa fihrist ile birlikte kimliği belirsiz hırsızlarca çalınmıştı.

Reha Kocabaşı olaydan sonra şöyle konuştu:

“Çokça şaşkınım. Kasayı ruz vakti duvardan söküp götürmüşler. Içinde dünyalık birlikte vardı amma mal kocaman değil. Pasaportum birlikte kasadaydı. Da gitmeyi planladığım ülkeler amacıyla alınmış vizelerim de vardı. Belgelerim gitti. Çabucak pasaport değil, evraklarım de kasanın içindeydi. Antrparantez kendimi korumak amacıyla aldığım zırh üstelik… Yegâne kelimeyle yadırgatıcı yaşadım.”

GAZETECİLER

Bir Cevap Yazın