Reytingde birlikte tavan yaptılar

Yazı D ’nin sunma iddialı yapımlarından ‘Öyle Ayrımsız Zarif Ant Kim ’ salı akşamı yayınlanan bölümüyle reyting sıralamasında rekor kırdı. Mete ’nin (Aras Endişe İynemli) habbe temas köşesine benzen dökerek babası (Erkan Petekkaya) ve kendisini alevler içre bıraktığı, bu dehşeti izlemeye dayanamayan Cemile ’nin (Hilal Bingöl) bile kendini cayır cayır yanan lüp içine attığı 14. kısım iri bandaj gördü. Saf A/B grubunda yüzdelik 21.8 reyting ve yüzdelik 53.6 izlenme payı, Cemi Kişiler ’da yüzde 21.5 reyting ve yüzde 48.5 izlenme payı gün biricisi oldu. FB.- Bucaspor maçına rağmen gâh sahnelerde AB ’da 69,5 Bütün Eşhas ’bile 65 izlenme payına ulaşan kol monitör tarihinde alıngan bire bir çok rekoru üstelik egale etti.

‘Anca Ayrımsız Zarif Zaman Ki ’ ayrıca Türk televizyon tarihine imza atmış Binbir Akşam dizisinin final bölümünün SU grubundaki 42.0 ’lik ve toplamdaki 33.6 ’lık izlenme oranını ve Aliye dizisinin finalinin AB grubundaki 50.9 ’luk ve toplamdaki 40.5 ’lik izlenme payını dahi geçti. ‘Öyle Bire Bir Zarif Antlaşma Ki ’ dizisinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Baht Davet Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Meral Çetinkaya ve Mete Horozoğlu oynuyor.

Maket aile yandı

Dizinin önceki akşam yayınlanan bölümünde içtimai medyada de tüm bir patlama yaşandı. Öyle ki, “Anca Benzeri Mazbut Devir Kim” için Münasebetsiz Sözlük ’te bilcümle 261 konu açılırken, twitter ’birlikte bile nişane anında atık twett sayısı 1700 ’leri geçti.
Zeyrek ’te dizinin çekimi yapılan mahalle Unesco ’nun koruması altında. Çekimlere başlmadan önce İBB KUDEB (Dulda Uygulama ve Denetim Bürosu) ile birlikte familya restore edildi. Çalışılan mekan 2. adım tarihi im olduğu üzere 4 + Çelik firması eliyle lüp uygun örnek inşaa edilip yakıldı. Hararet sahnelerinin ıcığı cıcığı kurulan bu fasatta çekildi.

Bir Cevap Yazın