Robben Fener’in kıskacında!

Takvim’dahi yer alan habere bakarak Fenerbahçe Yönetimi, önümüzdeki zaman renklerine yemlemek istediği Robben amacıyla önümüzdeki günlerde Almanya’ya gidecek.

Felek futbolcuyla dakikasında bir anda gelişigüzel konuda anlaşan Fenerbahçe Yönetimi, Hollandalı oyuncu için Bayern Münih ile tıpkı görüşme yapacak. Eğer Alman kulübü ikna edilirse Robben amacıyla ön protokol imzalanacak. Zerrin-Lacivertliler, geçtiğimiz günlerde Robben’in babası Hans Robben ile ayrımsız görüşme yapmış baht oyuncuya Van Persie ile tıpkısı ücret teklif edilmişti. Arjen Robben, Ancelotti’nin mevsim böylece takımın başına geçecek oluşu ve kadroda yapılacak revizyon nedeniyle Zerrin- Lacivertli takıma gelmeye ısıdam bakıyor.

Fenerbahçe’nin almanak 5 milyon Euro’luk teklifine müspet yakın Robben, “Eğer Bayern Münih dahi onaylama verirse gelecek zaman Fenerbahçe forması giyebilirim” dedi. Sarı-Lacivertliler bile bunun üstüne harekete geçti.

HANS ROBBEN ÜSTELIK GÖRÜŞMEDE BULUNACAK

Fenerbahçe, Bayern Münih yönetimine Robben’in gelecek mevsim kadroda minval kalmayacağını soracak. Şayet Alman kulübünden olumlu cevap alınırsa bonservisi için endam yapılacak.

Bu görüşmeye Robben’in babası ve menajeri olan Hans Robben’in de girmesi bekleniyor. Ancelotti’nin yapacağı yeni yapılanmada Robben’in düşünülmediği bu nedenle Bayern Münih’in Hollandalı yıldızın gidişine cevaz vereceği ve bonservisi üstüne birlikte zorlamasız yapacağı kanıt edildi.

Bir Cevap Yazın