Robin Van Persie Robben’i kandırma ediyor!

Takvim’bile vadi kayran habere bakarak Fenerbahçe için taraftarı heyecanlandıracak aynı tez ortaya atıldı. Makarnacı basını Zerrin-Lacivertli kulübün ati zaman Bayern Münih’li Robben’i nakil buyurmak için çarpışma verdiğini öne sürerek, “Bunun amacıyla Fenerbahçe forması giyen Van Persie aracılık yapıyor. Persie Robben’le iki defa konuşma yaptı. Başlangıçta Fenerbahçe’ye yunak bakmayan Robben vatandaşının iknası sonucu mevsim böylelikle Fenerbahçe’ye gitmeyi okkalı biçimde düşünüyor. Van Persie’nin bunda şişman katkısı var” dedi.

Makarnacı medyası ayrıca Fenerbahçe’nin zaman başından itibaren Robben’i alıntı etmek için birkaç girişimde bulunduğunu öne sürerek, “Ancak bu adımların hiçbiri tutmadı. Muazzez Yıldırım’ın Robben’i çok istemesi bu transferi yeniden alevlendirdi. Van Persie’nin da araya girmesi makro bir gelişme oldu” ifadesini kullandı.

‘ROBBEN’İN TRANSFERİ ASLA SÜRPRIZ OLMAMALI’

Fenerbahçe’nin Van Persie kabil mefret bire bir silahın peşi sıra Robben kabil benzeri oyuncuyu almak istemesinin çokça şanlı benzeri evolüsyon olduğunu öne süren Çizme basını, “F.Bahçe ati mevsim Şampiyonlar Ligi’nde curcunalı getirecek ayrımsız topluluk atılmak için mecmu kozlarını kullanacak. Bunların başında Robben geliyor. Bu transfer gerçekleşirse bu şaşirti sayılmamalı” dedi.

Bir Cevap Yazın