Ronaldo homoseksüel mi?

Fanatik’in haberine bakarak Real Madrid ve Portekiz’in düncaya adlı yıldızı Cristiano Ronaldo ile ilgili flaş benzeri kanıt ortaya atıldı. İngiltere’nin erdemli tirajlı gazetelerinden The Sun ve Daily Star aynı anda Cristiano Ronaldo haberi geçti.

Haberlerde, Portekizli süperstarın Fas asıllı Hollanda vatandaşı kickboksçu Badr Hari ile eşcinsel alım satım yaşadığı ati sürülüyor.

İngiliz basınının iddiasına göre ayak topu efsanesi Cristiano Ronaldo, Fas kökenli Hollandalı Badr Hari ile gelişigüzel.

Çıkan haberlere göre Portekizli futbolcu, daim özel jetiyle Kuzey Afrika’ya uçup zamanının çoğunu Kickboksçu Badr Hari ile geçiyor. Bu tez, tıpkı zamanda iki ünlü sporcunun bire bir zamanda çokça bereketli mail hempa olabileceğine birlikte bel ediyor.

30 yaşındaki kickboksçunun mufassal süredir Ronaldo ile çok bol refik olduğu biliniyor ancak ikilinin, ilk defa arkadaşlıktan mavera aynı alım satım yaşadığı ima edildi.

Öte yandan bu uzak vuzuh ilişkisinin ciddiyeti, Real Madrid maharet heyetini takımdaki “performansını ızdırap etkileyeceği” düşüncesiyle endişelendiriyor.

Ronaldo’nun haftada 3-4 defa Fas’ı konuşma ettiğini tamlayan Fransız spiker Daniel Riolo bu fotoğrafı ”Ronaldo, Badr ile özel anının tadını çıkarıyor” şeklinde yorumladı.

3 Ballon d’Or sahibi kader futbolcu, son zamanlarda instagram adına Badr ile birçok resim koydu. Ronaldo’yla kol kolalama mutluluk pozu veren Faslı Kikboksçu resmin altına “Eskimemiş evliler, temas antlaşma beraberinde olacağım kardeşim” yazmayı boşlama etmedi.

Ronaldo, liyakatli kariyeri süresince eşcinsellik iddialarıyla karşılaştı fakat bu iddialar hiçbir antlaşma kanıtlanamadı.

Portekizli, serencam ilişkisi Zalim mümasil Irina Shayk’tan geçtiğimiz sene ayrılmıştı. Ayrılıktan bilahare adlı futbolcunun adı Shayk kadar benzer olan Alessia Tedeschi ve Maja Darving ile anılmıştı.

Bire Bir zamanda Ronaldo’nun hiçbir partnerinin yıldızın seksüel tercihleri karşı bire bir açıklama yapmadığını da unutmamak gerekir.

Bir Cevap Yazın