‘Röntgenciler karaca kaldırmak üzere olmadık tezgah peşinde‘

Simge, patırtılı kayıtlarının gözcülük olduğunu belirterek, namına yağız çalınmak istendiğini söyledi.  Röntgencilerin kişmiri elde etmek amacıyla olmadık tezgah peşine düştüğünü anlatım etene Öncü, ses kayıtlarını çarpıtarak bilgelik fail yapıt kuruluşları ile ilişik de cürüm duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Koşut yapının 17 Mesafe tezgahından sonra internete servis edilen curcunalı kayıtları ile başlattığı kişmiri yaymaca kapsamında asılsız iddialarda bulunanlara Türk Medya Umumi Heyet Başkanı Ethem Sembol ’fecir cevap geldi. Sancak patırtılı kayıtlarını çarpıtarak bilgelik eden yapıt kuruluşları için yanlışlık duyurusunda bulunacağını belirterek şu açıklamayı yaptı:

SAKLI MEÇHUL HİÇBİRŞEYİM YOK

“Bu röntgenciler abes durmuyorlar. Herkese kişmiri yutmak için  olmadık tezgahlar peşindeler. Hayasızca bire bir şekilde 2 arkadaşımla yaptığım ayrımsız sohbeti benzeri hususi görüşmeyi dinlemişler. Benzeri biçimde bunu birlikte karaca çalmakta kullanmaya çalışıyorlar. Konumum galiba, beni hep cemiyet biliyor. Neyi hangi üzere yaptığımı dizge biliyor.  Hafi bilinmeyen tek şeyim yok. Kişi emeklerimle biriktirdiğim bir maddi varlığı ülkenin idealleri ve geleceği amacıyla harcamayı değişmeyen verdiğimi birçok zamandır söylüyordum. Mukayyet ve görsel medyaya sermaye husus saatlerce süren demeçlerim oldu. Medya grubunu satın aldığım ant de bu aleni ve açıktı. Haddinden Fazla asetat benzeri şekilde bozuk sahibinden gönül rızasıyla el sıkışarak ve paramı ödeyerek aldım. İdeallerim için tamamen  basın ürün ilkelerine bağlı kalarak ayrımsız eser çizgisi izliyoruz. Dolayısıyla bu kara çalmalar boşadır. Burada zaten hedeflenen ben değilim benim tanıdığım benim mensubu olduğum ve savunduğum unsur ve ilkelerdir. Bunlar de bakir Türkiye‘ye dair efkâr ve ideallerdir. Bu yeni Türkiye fikir ve ideallerinin tıpkısı parçayı olmaya çalıştığım için mahsus kim haramizadelerin arkasındaki güçleri rahatsız ediyor ve karaca çalmaya çalışıyorlar.

Ruz balçıkla sıvanmaz. Bunların birlikte filhakika çok gücük bir ömürleri kaldı. Bunlar sakat Türkiye ’nin posalarıdır. Eskimemiş Türkiye bu posalardan kurtularak geleceği akıllıcasına akacak ve bu güçleri ve arkasındaki uluslararası ölümlülük odaklarını da altedecektir. Ego bu inançtayım. Onun amacıyla zat sesimi dinlemekten mutlu oldum.”

AKŞAM EZANI GENEL AĞ SİTESİ

Bir Cevap Yazın