RTÜK başkanı eşini motive eden kadına destek artık!..

Dursun, “Eşini motive etti, umumi ahlakla ilgisi namevcut” dedi.

RTÜK’ün oy çokluğu ile aldığı bu karara Başbuğ Davut Dursun ihtilaf şerhi yazdı. Bu sözler nedeniyle Sınır D’ye para cezası verildiğini hatırlatan Dursun, şöyle dedi:

Yazı D eser kuruluşuna, 24.11.2012 tarihinde “Ego Bilmem Eşim Agâh” adındaki programla ait, yasada düz düz ‘Toplumun millî ve manevî değerlerine, umumi ahlaka ve ailenin korunması ilkesine çap olamaz’ hükmünün ihlali zımnında nakdî ceza uygulanması yönündeki ekseriyet kararına karşıyım. Yarış formatındaki yayında hanım müsabık, ‘Bebeğim beni başkasıyla düşün, keskin tıpkısı öz düşünüm bana sinirlen, beni başka şekilde düşün’ demiştir. Bu sözleri, yarışmayı iktisap amacıyla eşini motive etmek ve teşci etmek amacıyla kullanmıştır. Eşi dahi benzeri menfilik düşünmemiş, şikâyeti da olmamıştır”

Yarışmada, erkek yarışmacıların muhtel benzeri korse ile bağlanarak masanın konusunda konan yumurtaları, 90 saniyede eşinin hesap pusulası ettiği sayıda alması istenmişti. Gülme-Sağlam çifti beyninde bile cezaya bahis olan olayda bunlar yaşanmıştı..

İŞTE O DİYALOG (VIDEO)

HABERTÜRK INTERNET SİTESİ

Bir Cevap Yazın