RTÜK bu görüntüleri affetmedi!..

Radyo Monitör Dip Yerleşmiş (RTÜK), Fox TV’de yayınlanan “Olmaz Karaoke Yılbaşı Hususi” programında erkek yarışmacıya ağda yapılması ve bu sırada göğsüne tarantula cinsi örümce bırakılması kadar nedenlerle, kanala 218 bin 622 TL ukubet verdi.

RTÜK’ten yapılan açıklamada “Yavru ve gençlerin izleyebilme ihtimalinin faziletli olduğu korumalı saatlerde yayınlanan bahis konusu konkur programında, yarışmacıya canlılık verilmesi, başında şişe kırılması, köpeklerle boğuşması kabil bunaltıcı olaylar içeren bölümlerin çocuklarda korku oluşturabileceği değerlendirilmiştir” denildi.

RTÜK’ün ukubet kesilmesiyle ilgilendiren gerekçesinde, görüntü şöyle anlatıldı: “Yarışmacı üzerinde hemen tıpkı şort olduğu halde bir koltuğa oturtularak şarkısını söylemeye başlamıştır. Bu esnada stüdyoya giren iki tüvana kız, ellerindeki ağda meşgul kaselerden çubuklarla aldıkları ağdaları yarışmanın bacaklarının ast ve dip bölgelerine, bağır bölgesine sürmüşler, üzerlerine kapattıkları bantları yüz kere hızla çekmişlerdir. Kahkahalara boğulan seyircilerin karşısında on paralık beklemediği aynı durumda kalan ve ağda bantlarının gelişigüzel çekilişinde acıyla haykıran yarışmacının göğsüne henüz sonradan bile balaban aynı tarantula mevdu, yarışmacının yılgı içre kaldığı görülmüştür.”

Aha o görüntüler!..

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!…

Bir Cevap Yazın