RTÜK’DEN ILGINÇ BIRE BIR KARAR..

RTÜK, Flash TV ’bile 22 Kasım 2009 ’birlikte yayınlanan “Ana Veri Bülteni”nde masa üzerine uzanmış, üzerinde hemen iç çamaşırları mevcut Japon kadının göbeğinde servis edilen suşi ikramına ilişik görüntülere ceza vermedi.

RTÜK, Dal Kurul Komutan Vekili Prof. Dr. Imparator Yerlikaya ve Peş Kurul üyesi Esat Yıldızlı ’ın cebin oylarına karşın, “açık avrat üstünde suşi” haberinin değerlendirildiği toplantıda ceza verilmesine ister görmedi.

Prof. Dr. Yerlikaya ise, bu karara cebin yazdığı mugayeret şerhinde, şu ifadeleri kullandı: “Haberde, ayan tıpkısı kadının masa üzerinde uzanmış görüntüleri yer almaktadır. bahis konusu haberin ekrana getirilme zamanının çocukların ve gençlerin görüntülük başında olabileceği saatlerde yayınlandığı dikkate alındığında yasanın ihlal edildiği açıktır.”

350 DOLARA GÖBEKTE SUŞİ

“Kadın vücudunda lokma ’ olan ve bütün dünyada yaygınlaşmaya başlayan bu trend daha çok İstanbul ’dahi bile görülebiliyor. Celi karı vücudunda suşi aşındırmak amacıyla cebinizde 350 doların olması ve 18 yaşından iri olmak gerekiyor. Antrparantez, İstanbul canlılık hayatına taşınan bu sunumdan faydalanmak amacıyla mekan yöneticilerinin güvenini dercetmek bile gerekiyor.

Bir Cevap Yazın