Ruhsal Gerilim güzelliğinize beis veriyor

Stresli olduğunda balaban kararlar kaçının. Bu kararlarınızı kendinizi yaşayan hissettiğiniz zamanlarda vermelisiniz.  Ilişkinlik duygusunu yararlanmak için insanlara bağlanmayı onlara güvenmeyi öğrenmelisiniz. Bağlanın, görelik ayrımsız süre sonraları kendinize olayların üstesinden gelirken vahşet duygusunu uzaklaştırır. Nasıl ve ne hissettiğiniz karşı arkadaşlarınız ve aileniz ile berrak konuşun. Sizin içinizi kimse bilemez teessürat paylaştıkça azalır.

Mutluluklar ise her ant daha de çoğalır sizin mutlu olduğunuzu gören yakınlarınızın yaydığı enerji sizi henüz dahi bahtiyar edecektir. Tevhit olmayı öğrenin, zamanınızı yönetin. Yapmanız gereken, evleviyet isteyen yapacaklarınızın tıpkısı listesini yakalamak olmalı. Öncelikli gereken şeylerin tıpkısı listesini yapın. Rahat Etmek amacıyla yorulmasanız de bodur molalar verin.

İki saatlik pinti aynı çalışmanı peşi sıra bir Türk kahvesi yudumlamak size keyif ve hayatiyet katacaktır.

Faaliyet esnasında olabilecek larp ziyaretlerin planlarınızı bozmasına izin vermeyin. Arkadaşça zamanınızın değerin bilin. Dinlencelerinizde dostlarınızın yanınızda olması onlarla yapacağınız paylaşımlar, düşünüm alışverişleri ufkunuzu açacaktır.

Vakit Kaybetmeden sizi güldürdüğü yalabık aralık geçirdiğinize inandığınız arkadaşlarınızla çok çok koridor geçirmeyin amacınız, size bakir efkâr çağrıştıran kişilerle oturup hasrolunmak olsun. Toyluk ve görk stres kontrolünü sağlamaktan geçer unutmayın.

Kucak dolusu güzellikler…

Şevval ÖZÇELİK /  www.sevvalozcelik.com 

Bir Cevap Yazın