Rupert Murdoch’un kızına balaban yadırgatıcı!…

Hürriyet’ten Birce Bora’nın haberine göre bebeğin, halkla münasebat uzmanı yerine çalışan Freud ’un karısının andıran bire bir arkadaşı ile yaşadığı yasak münasebet sonucu dünyaya geldiği belirtildi.

Mümasil on Sunday gazetesi konuyla ilgilendiren özel haberinde, Elisabeth Murdoch ’ın arkadaşının çocuğunu sık sık gördüğü ve sevdiğini ancak bebeğin kocasından ilgilendiren olduğunu 10 çağ öncesine kadar bilmediğini bildirdi.

Zihayat kadının kimliği basına açıklanmadı.

47 yaşındaki Elisabeth Murdoch ’ın çarkıt kocası ile yakın arkadaşının ihanetini öğrendikten sonradan haddinden fazla sinirlendiği ve olaya berenarı yavaş aksülamel verdiği da belirtildi.

Freud ’un “Bozuk karısını bu derece üzdüğü üzere haddinden fazla pişman olduğu” ancak boşanmalarından önceki etraflı müddet “ayrı hayatlar yaşadıklarına” dahi ilgi çektiği anlatım edildi.

Londra merkezli Freud Iletişim isimli şirketin başında bulunan ve zatî serveti 150 milyon sterlini bulan Freud ’un evlilik dışı kızına maddesel destekte bulunduğu fakat çıktı bebeğinin annesiyle seçme ilişkisinin olmadığı açıklandı.

Bir Cevap Yazın