RÜYA AFŞAR GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Avşar konuyla ait “Sayın başbakanımız Tayyip Erdoğan sanatçılarla biraraya geldi.. Geçmiş o toplantıda dikkatimi çekici arz büyük detaylardan biri sanatçıların şarkılarını ezbere türkü adına okumasıydı.. Sevgili başbakanımızın sanata cebin ağırbaşlı benzeri yatkınlığı var diyerek düşünüyorum. ilk kez benzeri başbakan sanatçılarla aynı araya geldi. Amma bizim artist arkadaşlarımız sözlerine ’Haddizatında ego size düşünce vermedim ama.. ’ diye niteleyerek başladılar. Haddizatında başbakanımız açılımla ilişkin onlardan destek bekliyor.

Ben sinemacılar grubundayım. Ayağımdan dolayı gidebilirsem köle gideceğim. Ama ben katiyen sözlerime ’Aslında ben size görüş vermedim.. ’ diye niteleyerek başlamayacağım.”

“Erken seçimden yana değilim” diyen Hülya Afşar “Benzeri ülkede balans olursa, seçkin öz iyiye masraf..” diye niteleyerek konuştu..

Recep Tayyip Erdoğan ’ın duyarlı tavrından nefes vuran ve bu tutumunu haddinden fazla beğendiğini söyleyen ve “Sevgili başbakanımı alkışlıyorum” diyerek konuşan Hayal Avşar ’ın konuyla ilişik açıklamalarını tutkun olmak için haberin videosuna tıklayınız..

Bir Cevap Yazın