Ryan Donk bitti bitiyor!

Takvim’birlikte kayran kayran habere göre Galatasaray Kasımpaşa’lı Donk’u bitirmeye çok andıran…

Kasımpaşa Kulübü Başkanvekili Hilmi Bikes Galatasaray’ın oyuncuları Ryan Donk’a hevesli olduğunu ve pazarlıkların dal seviyede yapıldığını kaydetti. Hollandalı futbolcunun Galatasaray’a olasılı transferi amacıyla görüşmelerin yapıldığını vurgulayan Sahipsiz, “Donk için Galatasaray’la dip düzeyde görüşmeler yapılıyor. Daha biten birşey namevcut. Ne oyuncunun rica edilebileceği üstüne beceri heyetimiz ne kadar bonservis kâm edilebileceği ilgilendiren da başkanımız Toygar Ciner çıkışlı. Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve başkanımız Toygar Ciner bu görüşmeleri yapıyorlar” diye konuştu.

Garip Ryan Donk’un henüz iri ayrımsız kulüpte elan dolgunca şerait altında oynamayı isteyeceğini rapor kırat, “O konuda bizim amacıyla ayrımsız sıklet bulunmayan” ifadesini kullandı.

CENK ERGÜN NAKIL LİSTESİ OLUŞTURDU

Galatasaray Donk’un dışında aktarma çalışmalarını 4 koldan sürdürüyor. Galatasaray’da bu şişman operasyonun genişlik heybetli parçasının Sportif Yönetmen Kavga Ergün olduğu ortaya imdi.

Ergün’ün dar zarfında ve dışında birkaç futbolcuyu listesine aldığı ve bunu Mustafa Denizli ile paylaştığı ortaya daha çok. Soluk-Kırmızılı yönetimin Ergün’ün verdiği raporu incelediği ve Mustafa Denizli’nin birlikte görüşünü alarak serencam kararı vereceği öne sürüldü.

Bir Cevap Yazın