’’SABAH ŞEKERLERİ’’ EŞEY DERSİ VERDİ..

Programda orgazmdan şikayetçi olan kadınlara seksten gusto almaları üzere uygulamalı eşey pozisyonları anlatıldı. Daily Mümasil ’mağara haberine bakarak, sabahın eş saatlerinde oldukça çocuklarıyla birlikte televizyon karşısına geçen bir nice ana bu görüntüler karşısında şok oldu.

ITV televizyonunun ünlü sunucusu Holly Willoughby ’nin sunduğu izlence ’a çağırma edilen seks terapisti Tracy Cox, hareketli kendisine yayınlanan programda çiftlerin seksten henüz aşkın beğeni almalarının yollarını anlatırken, bu pozisyonların yatakta kullanışlı olarak anlatılması aşamasına geçildi. Holly Willoughby, programın eş sunucusu Phillip Schofield ile üzerindeki giysileri çıkarmadan yatağa girerek, sağaltıcı Cox ’un tanım ettiği pozisyonları göstermeye başladı. Pozisyonların gösterilmesi sırasında Schofield ’ın serencam basamak yoğun olduğu gözlenirken, kadın sunucu Willoughby aynı küşayiş kendisini tutamayarak gülmeye başladı. Ancak düet gine da pozisyonları kılgılı olarak tanım etmeyi başardı.

Daily Mümasil ’e bakarak karı ve çocukların ekran başında olduğu tıpkı saatte yayınlanan program, kendisini cinsellik üstüne akıbet derece bağımsız milletvekili adına tanımlayan İngiliz izleyicileri üstelik kızdırırken, programın yapımcısı Karl Newton, amaçlarının bir anda hem eğitici ve belletici hem de eğlendirici bir program açmak olduğunu söyleyerek kendisini savundu.

O anlardan fotoğrafları haberin başka fotoğraflarına tıklayarak görebilirsiniz..

Bir Cevap Yazın