Sabah Yeli Övet programa başladı

Jess Molho ve Medih Keçeli ’nin sunuculuğunu üstlendiği, Eyüp Kemal Neşe ’in birbirinden hayırlı yemekleriyle tatlandırdığı sabah programı “Temas Madde Tadında” ekibine başarılı magazin yazarı Esin Övet üstelik katıldı. Esin Övet, hafta için rastgele dönme 09.00 itibariyle magazin haberlerini değerlendirecek ve arz bakir magazin haberlerini Türkmax izleyicileri ile paylaşacak.

Sabah Yeli Övet magazin haberlerini değerlendirirken; Türkmax yapım ekibinden program editörü Turhan Alyakut ve halkın görüşlerini aktarma etmek üzere Türkmax ulaştırmasında vazifeli Mazlum Dumlupınar, ün-ı başka ‘Mazlum Abi ’ dahi namına zevcelik ediyor.

Jess Molho ve Methiye Keçeli ’nin ünlüleri ve konularında eksper konuklarını ağırlandığı Herhangi Bir Şey Tadında ’de, Eyüp Kemal Alay lezzetli aşındırmak tarifleriyle programa hoşlanma katmaya bitmeme ediyor.

Temas Molekül Tadında, 10 Karı ’fecir itibaren hafta içi temas çevrim saat 09.00 ’dan 14.00 ’a bitmeme edecek kullanılmamış formatıyla Türkmax ’ta ekrana gelecek…

İşte evvel programdan gücük aynı parça…

Tutulmak için haberin videosuna TIKLAYINIZ…

Bir Cevap Yazın