SABA’NIN YERINE CÜBBELİ AHMET!..

Saba Tümer’in Haberturk’ten CNN Türk’e transferi yılın transferi oldu. Genişlik heybetli raiting silahlarından birini CNN’e kaptıran Haberturk’e Özgürlük yazarı Cengiz Semercioğlu’ndan tıpkısı teklif geldi.

SABA’NIN BOŞLUĞU NASIL DOLACAK
Habertürk bildirme balaban silahını CNN Türk’e kaptırdı. Yeniden programları bile önceki 100’e giren Sabah Yeli Tümer, Habertürk’ün rating ortalamasına alçak katkılarda bulunuyordu. Deminden kullanılmamış kitap döneminde Sabah Yeli’nın boşluğunu elbet dolduracaklarını kara yağız düşünüyor.

MADEMKI ADAMIN RAİTİNGİ VAR
Habertürk’çüler. Benim aynı önerim var; Cüppeli Ahmet Hoca’yı koysunlar… Mademki Fatih Altaylı Cüppeli’yi bu kadar sevdi, değme hafta çıkarıyor… E hazır ratingi da var adamın. Herhangi Bir seferinde Teke Tek’in ratingini zıplatıyor, elan hangi düşünüyorsunuz.

KUCAK CÜBBELİ’Yİ DAMACANAYLA SEKS KONUŞSUN
Kucak Saba’nın hesabına rastgele akşam Cüppeli ile Bu Tün programını, ratingi götürün… Damacanayla cinslik, tahrik eden Barbie bebekler konusunda konuşsun dursun. Ben bunu alay olarak söylüyorum amma Habertürk’te rating uğruna bu Cüppeli sevdası varken üs olursa şaşırmam.

Cengiz Semercioğlu /Özgürlük Gazetesi

Bir Cevap Yazın