Sabri G.Saray’da kalıyor mu?

Hürriyet’ten Şanlı Naci Küçük’ün haberine bakarak devir arasında teknik direktör Mustafa Denizli ’nin talebi ile stabil namına sağ bek takviyesi yapacak olan Galatasaray, Sabri Sarıoğlu ’ndan da fariğ değil.

4 Açıklık 2015 tarihinde soluk kırmızılı yö-netimin isteği konusunda sözleşmesini 1 yıl uzatacak olan opsiyon maddesinden vazgeçen Sabri, bu imzayı atarken söylediği bir tamam ile da gönülleri fethetti…

JESTİ KARŞILIKSIZ KALMADI

Kazanılmış hakkından vazgeçen Sabri G.Saray yöneticileri ve Denizli ’ye, “Ego futbolu G.Saray ’de bı-rakmak istiyorum. Siz ne şartlarda hangi kadar akıllıca görürseniz o büyüklüğünde oynarım“ diye niteleyerek imzayı attı.

Futbolculuk kariyerini Galatasaray ’bile sonlandır-makta azimli 31 yaşındaki futbolcuya, Denizli ’nin onayı halinde mevsim böylece almanak ücreti düşürülüp bayağı çekilip 1 almanak kontrat imzalatılacak.

Özetle şu anda sıhhatli katı üzere Ajaxlı Van Rhijn, Ju-ventuslu Martin Caceres ve PSG ’li Van der Wiel ile kontak halindeki G.Saray bu 3 baziçe-cudan birini alsa de Sabri ile yollarını ayırmayacak.

Bir Cevap Yazın