Sacit Arslan Bülent Cankurt’un yazısına yanıt verdi!.. VIDEOTEYP

Sacit Aslan, Bülent Cankurt ’un baştan sona yanlışlarla dolu olan haberine cevaben Kanaltürk ’te yayınlanan “2.Sayfa” programında konuştu…

Bülent Cankurt ’un zaman Sabah gazetesinin Bonjur ekinde yayınlanan hatalı haberine ait Sacit Aslan ’ın kişi ağzından cevabını ve olayın doğrusunu haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

SACİT ASLAN YORUMLUYOR

Bülent Cankurt, denen yabanlık(!) neyin nesisin, kimin fesisin bilmiyorum ama dünya ’dan bi ’bilgi ve mesleğini sallama yapan biri olduğun kesme!..

Zaman şu yaptığın haberin sana devretme yaptırıldığı o kadar belli kim ama \”hırsından\” ve \”kinin sülfatı\” den ufuk, serencam bir kez daha gözden geçirmeden ve ara sıra gerçekleri öğrenmeden yazabiliyorsun!..

Sana bu yazıyı yazdıranların sömürme yolu maktu, \”okuduğuna mümeyiz sıfır\” beribenzer kardeşim Atilla Aslan ’ın babasından artan bırakıt gelirlerine ve mallarını lacerem behre ederiz, aheste hastalanmış olan annemi elbette kandırabilir ve Atilla ’evet ilişkin olan servet varlıklarını, alacağı olan 1 milyon 300 bin Doları zahir paylaşırız, azaltma tavalarından vazgeçmesi amacıyla genişlik kötümser şekilde kuşkusuz halledebiliriz ve mahiye gelirlerini bi ’şekilde pekâlâ el koyabiliriz hesaplarını özne şerefsizlerin yolları kapanmıştır..

Bu yolların kapatılabilmesi üzere vakit kaybetmeden \”Hukuki\” aynı yolla mani olmaktan başka ayrımsız tılsım kalmadığını öğrendiğin ant bir defa elan alçak, havai olacaksın!..

Ne yazıktır kim sen, bugüne kadar yaptığın kâh dalavere, kavisli haberlerden ufuk namert olmaya bağışıklık nail olduğun için çok etkileneceğini zannetmiyorum..

Ancak, köşe yazdığın bu balaban Gazete, senin üzere \”kazalı\” birinin yüzünden daha ne kadar alçak olmayı ve siftinlik düşmeyi hücre alır işte onu bilemiyorum!..

Sacit Aslan

Bir Cevap Yazın