Sacit Arslan Caner Erdem’e seslendi!

Sacit Aslan, Begüm Sürek Coşarer ile gelişigüzel UçanKuş TV‘birlikte sunduğu Magazin Merkezi” programında; son günlerin konuşulan yarışması “Bu Gestalt Benim”mağara bile yapımcısı olan Caner Erdem‘e şu sözlerle seslendi…

“Burada benim muhattabım Caner Erdem. Bu konuda üstelik önce ve serencam yol konuşuyorum. Caner sana serencam kere söylüyorum. Seninle ait konularda ricacı olacak üçüncü şahısları seçerken ilgi ten. Bu kişiler 40 senedir birbirine kaçınmak-tabiiyet çerçevesinde davranan insanlar. Ben senin Atilla Kalpakaslan’ın ajansından bulup oraya müsabık yerine getirttiğin kızların aczine düşmeyecek tıpkısı insan olduğum kadar kendimi da savunabilecek bir adamım.

beraber ortağı Haluk Bey’e dahi sesleniyorum. Ego seni tanımam. Bu yoldaş senin ortağın mı, maaşlı elemanın mı bilmem. Senden istirham ediyorum bu arkadaşa çeki düzen ver. Hadiseyi başka tıpkısı mecraya içki içmek istiyor. Bu arkadaşa ya kumada vücut evet kumanda et.

Siz dizinin üstünde 25 santim kısa eteklik giydirip kameramanlarınızı üstelik oraya zumlatırsanız bu eleştirilecektir. Bunun adını ‘Tutti Frutti’ mi koyarlar buna RTÜK değişmeyen verir. Bire Bir izleyici kendisine beni tasalı fail tıpkısı fotoğrafı ego çabucak eleştirebilirim. Bunun yapımcısı Caner Fazilet’dir, Fert Tanrıyar’dır, Ay Yapım’dır beni enterese etmiyor. Ego bu masada Can Tanrıyar’ın ferah arkadaşı olan Dünya Ilıcalı’yı üstelik; önde mevrut hareket adamlarından Şanlı Ağaoğlu’nu de eleştirdim. Bittabi ki Acun Ilıcalı’yı özel hayatından belde eleştirdim. Önüme Caner Fazilet ile ilişkin bir bahis gelirse onu de eleştiririm ve eleştireceğim. Ben Caner Fazilet’den ne korkacak ne birlikte sözünden dönecek aynı eş değilim.

40 senedir birbirine içtinap etmek çerçevesinde davranan insanlar arasından ricacı kendisine seçeceği kişileri ferah seçsin. Arada kalırsa un ufak peki…”

Izlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın