Sacit Aslan ‘2.Sayfa’ya bağlandı…

Üretici Delicesine Özer bu sabah Kanaltürk ’te yayınlanan “2.Sayfa” programına konuk oldu…

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel ’mağara programında ele alınan tıpkı magazin haberine ilgili “Bu haberi nötr benzeri masada gani çözümlemek lazım” yorumunda bulunan Delimsirek Özer ’e Sacit Aslan “Bildiğiniz önerdiğiniz biri varsa ismini söyleyin…” cevabını verdi…

İzlemek üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ…

SACİT ASLAN YORUMLUYOR

Delice bey…

Çocukluğundan beri, aynı mahalleden arkadaşın olduğunu argüman ettiğin kişilerin başına mevrut keder olayların hangi gerekçelerden dolayı yaşandığını, hangi hikmetse hatırlamıyorsun!..

Çağrılı olduğun, MGD (Magazin Gazetecileri Derneği) hediye töreni gecesinde, gözünle şahit olduğun, sahneye \”çatal-bıçak\” atılma olayı ile ilişik detayları  üstelik hatırlamıyorsun!..

Oturduğun masanın altından çifte attığını söylediğin, kişinin ki olduğunu, kadın mı eş mi olduğunu üstelik hatırlamıyorsun!..

PEKİ KARDEŞİM  SEN NEYİ HATIRLIYORSUN ALLAHAŞKINA?..

Amma Sacit Arslan ile ilişkin on paralık bilmediğin sadece bazen hokkabazlardan, yavşaklardan duyduklarınla ahkam kesiyorsun!..

Bire Bir konuyu incelik olarak bildiğini iddia fail biri, evvel o bildiği laf için şerait ne olursa olsun evet doğruyu anlatacak yada dilini kitleyecek!..

Böyle lalettayin konuşmalar yapmayacak!..

Özellikle, hele \”Tavşana kaç-Tazıya tut\” politikası uygulayıp, sonradan bile \”hangi şişik yansın- hangi kebap\” durumu sergilemeyecek!..

Biri çıkıpta sana, senin işin veya ailenle ilişik yaşadığın sorunların üzerine bilgiçlik taslar ve ahkam keserse hangi yapacaksın?… Haddinden Fazla iptila ediyorum…

Senin kitabında adaletli olamak, \”Tuğba Fellah kabil elan yolun başında olan birinden, sana iki laf söyledi diye niteleyerek, 250-300 bin TL alıp çırılçıplak ortada bırakıp ateşe atmak\” demekmidir?..

Acaba sen bu konuda hangi kadar haklısın?…

Şimdi bizde bu konuları mı deşelim, kaldı kim bu olaya gelene büyüklüğünde henüz bi dünya hâller yaşamışlığın varken!…

Bak yâren!.. Sen sen ol, kimsenin hakkını, emeğini, alın terini bulunmayan alma ve ki bu şekilde adaletsizlik yapışsa yahut yapıyorsa, onada erbap balkon!..

Sana sorulan ayrımsız bahis için adi hikmet sahibi olduğunu kanıt ediyorsan \”delikanlı\” üzere davran ve bildiğini sonuna kadar anlat, sana kimse \”A\” bile diyemesin…

Ancak, bu sabahleyin kim üzere, ara sıra konuların detaylarına bilmene rağmen muazzalı olduğu için \”NOKSAN-KÜM\” edeceksin amma detaylarını tek bilmediğin, özelliklede benim mahkemem konusuda istimara yapıp \”MUVAFFAKIYETSIZ DERKEN, B…. demiyeceksin!..

Olmadı MECNUNCA KOMUTAN OLMADI!..

Ben seninle bu konu karşı aynı yegâne sözcük da konuşmadım çünkü seninle 5 senedir karşılaşmadım, artık da karşılaşacağımı zannetmiyorum!..

Uğurlar olsun ATMACA ÖZER!..

Sacit Aslan

 

Bir Cevap Yazın