Sacit Aslan hayırlı sohbetiyle kırdı, geçirdi!

CNNTürk’te yayınlanan “Burada Laf Çok”ta Ongun Yar’ın esbak akşam ezanı ki konukları adlı televizyoncu Oylum Talu, gösterişli oyuncu Açık Deniz Hepileri, Aşk doktoru Mehmet Coşkundeniz ve Sacit Aslan‘dı.

Naklen Yayın esnasında Yar’ın yönelttiği istifham üzerine dünü ve bugünü kıyas eden Sacit Aslan; gündelik yaşamımızda mütebeddil alışkanlıklarımızı ve günümüzün pop göstergeç programlarını değerlendirdi.

Arslan kılıklı sohbetiyle lüzumlu program konuklarını gerekse ekranları başında izleyenleri gülümsetmeyi gine başardı.

Sözü ekrandaki tezevvüç programlarına getiren Arslan, “80 yaşında aynı herif geliyor. Paravanın peşi sıra gelen ‘Hoşgeldiniz, nasılsınız’ sorusunu duymuyor. Şimdi bu yâren Almaç ile kaptı kaçtı oynuyor. kimi vakit tıpkısı joker çekiyor, kurtarıyor paçayı, bu bayan peşinde. Arkadaşım sen 80 yaşındasın, yarın öür devir varsayalım 45 yaşındaki bayan seni akseptans etti, şeytanın işi namevcut evet. Erte hangi yapacaksın. Şiir yazarak aynı bölüm geçirdin, kitabı anlatarak 2 aktarılma geçirdin, masal anlatarak 3 ahit oldu. 15 aktarılma sonraları bu karı sana soru sormaya başladığında ne yapacaksın? Haydi aynı yallah deyip cesurca yürüdün, bu yol dahi mehtaba baka baka ikindi namazına yetiştirecekler. Yahu senin on paralık aklın bulunmayan mu sen abes bir vaktiyle aynaya baktığında nereye kadar hangi yaparım, ben bu topa vurabilir miyim demiyor musun? Hesabını kitabını yap.” dedi.

Tezevvüç ve moda programlarını eleştiren Sacit Arslan’ın, faal yayında yaptığı yorumlar stüdyoyu kahkahalara boğdu. 

Izlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın