Sacit Aslan’dan, Esra Erol’a cevaben…

Sitemizin kontrol motoruna Esra Erol ya bile ’Esra Erol ’la Izdivaç ’ yazdığınızda bu sunucu kadın ve programıyla ilişkin mukavemetli çokça bilim bulacaksınız…

Örneğin ayrımsız haberimizde Gündüz gazetesi yazarı Vehbi Dinçcan ’ın “Ekranlarda yapılan Türki hataları görünce durumumuzun vahimliğini de görüyorum açıkçası. Özellikle bire bir takım anonsör diye niteleyerek ortaya çıkan yavru takımının siftinlik Açıkçası ile sunulan fon akıbet aşama keskin.”
şeklindeki ifadelerine düz vermişiz…

ESRA EROL ’ÜSTELIK BERBAT TÜRKI KULLANIMI

Tıpkı başka haberimizde izlence sunucusu hanımın canlı yayına tek yaraşıksız ’haysiyetsiz ’ kelimesini sarfettiğini yazmışız…

ESRA EROL CANLI YAYINDA AĞZINI BOZDU!

Tıpkı çok genel ağ sitesinde üstelik yayınlanan ve akıbet basamak eleştirilen ’tıpkısı damat adayının kendisine arzulu olan kadın adayını ’bacağını kazıtmamış ’ sözleriyle milyonların gözü önünde rencide etmesini biz de satırlarımıza taşımışız…

ESRA EROL ’DA IĞRENÇ DİYALOG

Gene tıpkısı çokça genel ağ sitesinde akıbet rütbe eleştirilen Necati ismindeki aynı güveyi adayının Bedriye ismindeki gelin adayını ’Kafanı kopartırım ’ şeklinde gözdağı etmesi haberine biz de sitemizde vadi vermişiz.

ESRA EROL ’DA NECATİ SATIŞ GERİLİMİ

Bu haberin arkası sıra tepkiler öyle kalık kim gazeteciler.com yazarı Hacer Alkan ’ın “Oldu mu Esra Erol… Senin üzere “lafını esirgemeyen”… ’Dobra ’ dediğimiz birine yakıştı mı o sus-pus halin?” diyerek Esra Erol ’u eleştiri ettiği yazısını ana göstererek sitemizde yayınlamışız…

HACER ALKAN YAZDI: ’ESRA EROL ’DE SKANDAL

Eda Abat ismindeki peyrev ’sevici izdivaç ’ isteğiyle programı aramıştı…

ESRA EROL ’U ALIŞILMADIK FAIL LEZBIYEN TEEHHÜL TEKLİFİ

Bu duyum kontrol motorunda karşımıza sâdır haberlerden yalnız aynı kaçı… Ve gelişigüzel birini tekerlek tekerlek incelerseniz altlarında banko ayrımsız temel müstahkem…

Sitemizde yayınlanan haberlerini yakınen takip fail anonsör kadın, hatırladığım kadarıyla bu haberlerin tek birisine enerjik yayından karşılık vermemiş ya bile verememişti.

Dünkü aktif yayında bahsini geçirdiğiniz haberi de yeniden üs göstererek yayınladık yani oradaki tıpkısı stüdyo izleyicisinin söylediği kabilinden “Sizi çekemiyorlar Esra Hanımmm” haberi değildi bu…

Toy haberi alanında rakipsizliğini yıllardır sürdüren Uçankuş sitesi editörüne istinaden, üs belirtmek kanalıyla sitemizde yayınladık.

Bu fen yeniden sizin çalıştığınız grubun içerisinden verilen bir haberdi. Duyumlar da bu yöndeydi. Ve bu veri o duyumlara dayanarak işlenmiş tıpkı haberdi.

Aynıyla CNN Türk ’nam genel ürün yönetmenliğinden ayrılacağı söylenen ve neticesinde ayrılan Mehmet Yüce Birand ’ın haberi kabilinden…

Strateji ettiyseniz biliyorsunuzdur. Birand bu haberi evvel Twitter ’üstelik yalanlamıştı. Aradan 20 dönem geçti ve bu haberin doğruluğu ortaya artık.

Bilgilerine, duyumlarına inandığımız temas selen sitesinden; üs göstermek yoluyla güçlü haddinden fazla haberi alıp sitemizde değerlendiriyoruz.

Bunu fora etmek amacıyla temas sunucudan izin ahzetmek durumunda olmadığımız kadar bu ’bizim hile bilgelik yapıyor ’ olduğumuzu göstermez.

Herhangi bire bir sunucunun ’Bu sitelerde yayınlanan haberlere inanmayacağım ’ şeklindeki ifadesi kendisini bağlayacağı kadar toplumu bu şekilde yönlendirmesi birlikte tek süslü tıpkısı cereyan değildir.

Şimdi bu çok değerli anonsör hanımefendiye soruyorum. Ayrımsız çok bilim sitesinde yayınlanan bizim birlikte soy yorumlamak kanalıyla sitemizde yayınladığımız yukarıda linkleriyle verdiğimiz haberlere neden hareketli yayında yanıt vermediniz?

Yoksa bunlar dahi mı hile haberlerdi?…

Yani sunduğunuz programda; deli dolu yayında milyonlara seslenme ettiğinizi tıpkısı dakika için unutarak siz “Haysiyetsiz” kelimesini kullanmadınız mı?

Sizin sunduğunuz programda ayrımsız güveyi adayı ayrımsız eş adayının ’kazıtmadığı basamak kılları ’ndan bahsetmedi mi?

Sizin sunduğunuz programda tıpkısı ayrıksı eloğlu adayı eğilimli olduğu gelin adayını ’kafanı kopartırım ’ diye niteleyerek gözdağı etmedi mi?… Ve sizin bu nitelik karşısında susan kaldığınızı gözlemleyen Hacer Parafin bu konuyla ilişik bir omur kaleme almadı mı?..

Eğer bu haberlere da dolma diyorsanız…

Pardon; sizin tabirinizle bunlar ’sahte ve dayanağı sıfır ’ haberler ise…

Yukarıdaki linklere tıklamanızı ve videoları yeniden izlemenizi öneriyorum…

İzledikten sonradan bibi  ’asılsız ’ olduklarını iddia ediyorsanız. Şahsen pazartesi günkü canlı yayında bunları üstelik yalanlamanızı istirham ediyorum.

Şahsım yerine zamanında bu tür programlarda gördüğüm olumsuzluklara binaen eleştiri yapmış olabilirim. Fakat on paralık berenarı kaldırılması yönünde bir beyanım evet bile isteğim olmadı. Zira büyük haksızlığa uğrayan biri adına insanların gürpedek işlerin bitmesini ve zorda kaldıkları durumları çokça ferah bilirim. Ben hakeza bire bir şeyi istersem kendimle çelişirim. Akıllıcasına aynı hareket sergilemiş olmam. 

Dilerim kim bu konuda aynıyla Mehmet Şanlı Birand konusu kabil sonuçlanmaz. Eğer bire bir neticeyle sonuçlanırsa sizin; çalıştığınız kanalın gücüne istinaden ağzınızı doldura doldura sarfettiğiniz  ’klavye kabadayıları ’ sözünüz dolayısıyla bize ve uçankuşa tıpkı bozukluk borcunuz evet…

Şayet o zaman ekranda gayrimümkün iseniz atacağınız bir defo maili üstelik kabulümüzdür.

Samimi aynı itiraf yerine şurası dahi yorumlamak istiyorum…

Bu söyleyeceğime sitemizde görev alan apayrı arkadaşlarım da şahittir.

Hafta içi seçme dönüş yayınlanan ’Esra Erol ’la Teehhül ’ programının kayıtlarını şimdiye kadar hiç almadık…

’Esra Erol ’la Evlenme ’ programını alelhusus hiç izleme etmedik.

Başka sitelerde gördüğümüz ve dikkatimizi calip haberlerinize; haberi aldığımız siteden soy tavzih etmek suretiyle kayran verdik.

Yani kaynağı sacitaslan.com olan haberiniz sitemizde varla namevcut arasındadır. Bilcümle asıl göstererek; videolarını de o sitelerden alarak yayınladık.

Neden derseniz?…

Çünkü biz aynı saatte başka kanalda yayınlanan; kalay içermeyen, kadın-eloğlu adaylarının birbirilerini refrüze etmediği, esprinin, doğallığın dolay planda olduğu ve serencam kademe içtenlikle ve ahbapça olduğuna inandığımız sair evlenme programını takip ediyorduk de o yüzden…

Sacit Arslan

Bir Cevap Yazın