Sacit Aslan’dan Zuhal Topal’a 9 istifham!

Zuhal Topal Karı’ın açıklamalarını dinledim, evet aceleye geldi evet kendisine sorulan soruları, “Tığ rating alıyoruz suçumuz bu mu?” mealinde konuyla alakasız saptırmalara uğratıyor.

ZUHAL TOPAL CANLI YAYINDA NELER SÖYLEDİ? (VIDEOTEYP)

Ayrımsız henüz esasen edelim :

1. Nikah memuru hakikat miydi?  Koca şöför olduğunu ifade ediyor.

2. Onu nikah memuru kılığına soktuğunuzda olmadığı gerçeğini bilmiyor muydunuz?

3. Eğer bu bir cümbüş programıysa diyeceğimiz yok ama kök evlendirme programı ise şöförü Nikah memuru kılığına saplamak dubara değil mi?

IŞTE SKANDAL OLAYIN GÖRÜNTÜLERİ (VIDEO)

4. Nikah memuru kılığındaki şöförün Nikah kıymasının sahtekarlık olduğuna ikircik yokken, nasılsa gelinin gelmeyeceğini düşünülerek mi bunu yaptınız?

5. Bu izlence mahiyet mi kurgulanmış mı? Hangisi Sayın Zuhal Topal?

6. Kendi ifadenizle katılımcılardan Adnan Bey’in, antika davranışları olduğunu esasen yazar durdunuz ve defaatle programınıza geldiğini kökeninden kendiniz söylediniz. Kayırıcı stüdyonuza zorla mı girdi, güvenliğiniz namevcut mu, hakeza davranışları olan birini bozukluk sizin tabirinizle yüz kere stüdyoya akseptans ettiniz, bu davranışlarının rating getiriyor olması mı sizi cezbetti?

7. Dikkat vira etmek için dayanıklı çok kurgulanmış olayların yaşandığı izlenimi veren programınıza bu şekilde devam edecekseniz, programın önceden yazılan, burda yaşananlar ‘Gerçek durumlar, nesep kişilerdir’ den kastınız nedir?

8. Dünyaevi programlarının suyunu çıkartmak, paradisini düzenlemek tabii herkesin hakkı ama bu programları ciddiyetle fail ile yarışmaya bu şekilde devam edecek misiniz?

9. Bu konuda Fox yönetiminden rastgele uyarma aldınız mı, kurgulanmış ayrı kök ayrıdır, halka kurmacaları terennüm etmek görevinizdir ve gerçekmiş kabilinden yapamazsınız, ilgi ederseniz gâh programlarda ‘canlandırma’ ifadesi vadi alır, sizde programınızda Şöförden nikah şahidi yaptığınızda temsil ‘Kurmaca’ ifadesi kullanmayı sorumlu yayıncılık gereği düşünmediniz mi? yoksa ekranlar gerçekle kurmacanın içiçe girdiği ‘saldım çayıra mevlam kayıra’ tıpkısı alan mı? Halkı aldatmama kuralı  sizler için askıya mı makbuz?

Zuhal Bayan, programınızda hakikat ve kurmaca o kadar karıştı ki, eğer gerçekte şöför olduğunu iddia eden Nikah memuru kılığındaki arkadaşın haddizatında Nikah memuru olduğu şöförlüğü yemeden içmeden makine kullanmaktan ibaret olduğu ortaya çıkarsa şimdiden kusur dilerim.

Sacit ASLAN

Bir Cevap Yazın