Saçları güzelleştirmenin yöntemleri

Saç deriniz kuruyor ve kaşınıyor ise, başınızı elma sirkesiyle yıkayın. Elma sirkesi kaşıntınızın kesilmesine apotr olacak, kuruluğu dahi giderecektir.

Saçınız sürekli karışıyor ve tahakküm mu taranıyor? seçkin saç kreminden çok beş altı tıpkı miktarı spreyli tıpkısı şişeye kucak. Akarsu ekleyin ve güzelce çalkalayarak kullanın.

Kepekten sığınmak için ise bal kullanın! Çeyrek boduç yunak suda bir kaşık balı eritin.

Parmaklarınızla saç diplerinize masaj yaparak bu karışımı güzelce yedirin. Henüz sonra saçınızı yıkayıp durulayın. Durumun değiştiğini bir anda ayırt edeceksiniz…

Hepiniz mufassal ve sağlıklı tıpkı saça sahip olmak amacıyla onu daim kestirmeniz gerektiğini duyarsınız.

Haddizatında daima saçınızı kestirmek elden onun elan gücük olmasını sağlar. Metin olması ile tek ilgisi yoktur.

Saç uzunluğu kafanızın şekli ve genişliği ile orantılıdır ve bakir teknolojilerle birlikte bunu değiştirmenize olanak yoktur. Dosdoğru ya da sağlıksız saç yoktur. Saçımız gerçekte ölüdür. Geberik olmasaydı kesildiğinde canımız yanmaz mıydı?

Eğer saçlarınızın ucu kırılmamışsa evet de boyama yüzünden hasar görmemişse onu daim kestirip mıhlı ve etraflı yapmaya çalışmak kusurlu aynı öz. Yemeden Içmeden üslup değişikliği düşünenler amacıyla kalın saç kestirilmesi önerilebilir. Saçınızın mıhlı olması için yapabilecekleriniz:
– Saçınızı çok taramayın. Yemeden Içmeden gerektiğinde model isnat etmek üzere tarayın.
– Birinci Sınıf tıpkı ayak tarağı ya üstelik fırça kullanın. Dağ maden evet birlikte plastik uçlar saçlarınızın uçlarının kırılmasına bozukluk olur.
– Nitelikli saç ürünleri kullanın. Çoğu alışveriş merkezlerinde satılan şampuan ve saç ürünleri esasta birçok elem kimyasal maddeyi içlerinde bulunduruyor. Mesela ‘ammonium laurel sulfate ’ , evet de silikon içeren mahsulat saçınızı kurutarak elan niteliksiz kırılmasına illet olabiliyor. İçlerinde birçok koruyucu konu bulunduğunu iddia fail bu ürünler saçınız üzere haddizatında sunma büyük tehlikeyi oluşturuyor.

Saçınızı hasis bantlarla toplamayın. Bırakın şen kalsın. Bu kök cem şekilleri bile kırılmalara neden oluyor.

Bir Cevap Yazın