Saf senaryolarını aratmayan metrukiyet!

Habertürk’ten Cemal Doğan’ın haberine bakarak temas ikisi birlikte akademisyen olan çiftin anlaşmalı boşanmalarının ardından, kadının evlilikleri sırasında tıpkı başkasıyla yaşadığı çok cinslik kasetlerinin çıkması üstüne, sorun koca lehine düştü.

Eski eşine çocuğunun velayeti ile maaş 700 TL nafaka ve 10 bin TL maddesel tazminat ödemeyi akseptans eden kayırıcı, aldatıldığını öğrenince karısından 300 bin TL maddesel ve manevi tazminat ile çocuğunun velayetini istedi. Murafaa davayı kabul etti.

Ankara ’de 7 yıllık evli ve 1 çocuk sahibi öğretim üyesi F.P. ve B.P. çifti, mayısta mahkemeye başvurdu ve “anlaşmalı” boşanma talebinde bulundu. Ankara 4. Sülale Mahkemesi ’nde 2 dolaşma sonradan tanıdık metrukiyet davası, kadına çocuğun velayeti, 700 TL nafaka ve 10 bin TL maddi ödence verilmesi kararıyla sonuçlandı.

BOŞANDIKTAN SONRALARI…

Ancak, metrukiyet davası sonuçlandıktan sonradan, çiftin eş dostu I.K. ünlü avrat, F.P. ’ye, ayrıldığı eşinin 3 yıldan beri kendisinin de sevgilisi olan A.Ö. ’yle ilişkisi olduğunu söyledi. I.K., elinde ikilinin eşeysel iş görüntüleri bulunduğunu anlattı.

F.P., avukatı aracılığıyla yargılanmanın yenilenmesi talebiyle dilekçe verdi. Dilekçede, I.K. ’nın beyanları üstelik şöyle vadi aldı: “5 yıldır A.Ö. ile birlikteyim. Bilgisayarını karıştırırken, evvel masa üstünde B.P. ’ye yazdığı mektubu, sonradan videolar dizininde 0615 adıyla mukayyet klasörde 7-8 adet pornografi videoteyp buldum. Videodaki eşhas A.Ö. ve B.P. idi.”

I.K. ’nın, A.Ö. ’nün hem kendisine hem dahi B.P. ’ye HPV virüsü bulaştırdığını ve B.P. ’nin hâlâ otama gördüğünü söylediği birlikte dilekçede kayran aldı.

Sel Dursun Genel, boşanmanın yenilenmesine, B.P. ’nin el telefonu kayıtlarının 3 yıl geriye çevrik istenmesine ve otomobiline ihtiyati tedbir konulmasına değişmeyen vererek, duruşma tarihi belirledi.

Bir Cevap Yazın