Şahan Gökbakar’dan ölçüm toplayan akıntı

Takvim Gazetesi’nin özel haberine göre ‘Recep İvedik’ tiplemesiyle milyonların gönlünde hükümdarlık kuran Şahan Gökbakar, yine takdirleri topladı. Eşi Selin Gökbakar ile şimdilerde oğlunu kucağına ahzetmek üzere bölüm sayan ünlü komedyen, bir nice firma eliyle ihsan yağmuruna tutuldu.

BEDAVAYA HAYIR

Doğacak oğlu ve eşi için şirketine yüzlerce ödül gönderilen Şahan Gökbakar, bir nice ünlüye kat sayı olacak bire bir kasıntı sergiledi. Adlı komedyacı, arkadaşlarının yolladığı hediyeler hariç mevrut hiçbir hediyenin reklamını içtimai medyadan yapmadı. Şahan Gökbakar, bunun hesabına çul ve çaça kabil armağanların yardıma kadın insanlara ulaştırılmasını istedi.

SIKI TEDBIR!

Sosyal medyadan açıkça kendisine bağış gönderilmesini talip bir nice ünlünün tersine kudretli komedyenin sergilediği bu kibir, “Şahan, illet milyonlar yoluyla sevildiğini tıpkı kat henüz gözler önüne serdi” dedirtti.

bu arada Selin ve Şahan Gökbakar’ın çocuklarının fotoğraflarının yazılmış ve görsel basında vadi almaması için şimdiden hastane yetkilileriyle görüşüp varyemez ilaç aldıkları üstelik konuşuluyor.

Bir Cevap Yazın