Şahan’ın başı belada!

Bugünlere katılmak dümdüz değil; alelhusus bugünler bile yakaladığı şöhreti asmak on paralık çarpık çurpuk değil.

Yıllar yılı tırmala Türkiye ’nin arz eğlenceli ve yer ünlü ve yüklü adamı olmaya namzet ol ve daha sonradan dahi oranlama edemediğin büyüklüğünde yükün altında ezil, yumruk hareket valla.

Akıbet yıllarda yakaladığı başarı onun zirveye oturmasını sağladı. Tıpkı zamanda sakil nukut üstelik kazanmasına bozukluk oldu. Helal aldatıcı olsun hak etti.

Peşi Sıra baş döndürücü arabalar; fena hâlde evler,  hanay kalitesi ani bire değişiverdi.
Sivri hanay bedenini kanser gibi sardı Şahan ’ın.

En pahalı arabalar ve yanı sıra yine yeryüzü taşkın  jip lüp önünde duruyor.
Koltuklarını kabartan şöhret bedeninde kontrolsüz aynı şekilde geziveriyor.
Böylelikle hangi oluyor? Hatalar  geliyor istemeden üstelik olsa. Evet, istemeden bile olsa diyorum,  zira Şahan özünde aklık benzeri herif olduğunu bildiğim için. Bu hatalar Tanrı ’fecir kişiliğine engel vermedi ancak ilişkilerinde pırtlak verdi. Doğa Rutkay ’la  olan ilişkisi sunu tafsilatlı sürendi. Hem ince hem de ünlü eşhas olmalarına karşın dengeleri masun tıpkısı iş oldu. Bu alım satım ünlülerin benzeri çoğunda  olduğu kabil, maalesef sonu olan bire bir ilişkiydi. Amma hangi var ki düzgün düzenlenen ve gene  aklık serencam bulan aynı ilişkiydi. Elan sonradan bedenindeki amor;  serbest ve ünlü tıpkı ayvaz olmanın vermiş olduğu tıpkı teferrüç oldu Şahan ’bile. Asla yaşamaması gereken  Merve Sevi ilişkisi onun aşk tercihinde  yapmış olduğu yer büyük hataydı. Zira Merve daha Paşhan Yılmazel ’den ayrılmadan Şahan ile alay malay olmaya başlamıştı. Bunu bilici umum değil Şahan ’ın ve Paşhan ’ın yakınında olanlardı. Herkesinde anlayış ettiği kabilinden Şahan ’a ahenk sağlayamayacak ve Şahan ’a kötülük verebilecek aynı ilişkiydi. Yeniden herkesin durum ettiği kabil kısa sürecek bire bir ahzüita oldu yaşandı ve bitti.

Şimdi hal böyle olunca Şahan yaramazlık üzerine yapıştığı üzere amor hayatındaki düzeysizlikte yerlerde gezinmeye başladı. Hal böyle olunca hem hanende hem edip hem asortik güzel Ayşe Özyılmazel ’le görüntülenmesi geçmişinde yaşadıkları yüzünden başına hisse senedi açtı. Sibel Birey metrukiyet sürecindeyken Ayşe Özyılmazel Sulhi Aksüt ile buluşup yemek yemesi yazar kimliğinden âlem büyütülmedi.
Büyütülmemesinin ayrımsız başka nedeni ise Sulhi karın alçak insan ve bu konuda çizdiği ve verdiği imajın düzgünlüğünde üstelik saklıydı.

Gelelim gene konumuza, Ayşe ve Şahan amor hayatlarını açıktan açığa yaşamaları ve tercihlerinde gelişi adamakıllı daldan dala konuyorlar imajını verdiklerinden dünya şimdi başları belada.

Ego inanıyorum kim kesinlikle aralarında tıpkı amor yok. Dostça ve birbirlerine duydukları masumca sevginin getirdiği tıpkı buluşmaydı. Belki da bire bir amor aralarında gittikçe doğacaktı ama imdi bırakın aralarında fazla doğmasını, daha çok omuz omuza birlikte gelmezler. Bu haberlerin hakeza çıkmasının ve bundan sonrada her ikisinin başkalarıyla arkadaş yerine birlikte alay malay gelmeleri hakeza yazılacak. Zira evveli insanlar üzerinde bıraktıkları izlenimler yaşadıkları münasebet bazında damarlı. O yüzden bugünlerde çıkan bu aşk haberlerini tekzip çabasına girdiler. Rastgele ikisi bile serencam mertebe yanlış anlaşılmaktan yağlık çokça üzgünler. İnşallah bu fen herhangi bir ikisine de öğüt tamam daha çok yaşadıkları ilişkilerde emin olmadan halkın ve habercilerin önüne çıkmazlar ve yakalanmazlar. Bu işten şuan gördüğüm kadarıyla Şahan genişlik çok zararı gören can oldu ve olacak. Esasen özü sözü bir olan aklık karakterli birisidir Şahan. Şımarık ve gururlu sıfır başarıyı sindirmiş birisi olarak ilişkilerinde daha çok elan titiz tamam ve geçmişteki yara imajını arz gelişmemiş zamanda resetler!

Sonuç Muhabir

Bir Cevap Yazın