Sakarya’da kalpgâh burkan intihar!..

Habertürk’te vadi düz habere bakarak Sakarya’nın Akyazı İlçesi’nde 33 yaşındaki Mustafa Mataracı, Facebook’ta “Ben niçin ölmüyorum. 33 yıl neyimize yetmiyor” diye yazdıktan sonraları kendisini iple asarak yaşamına sonuç verdi.

İnşaatlarda çalışan Mustafa Mataracı’nın, maddesel imkansızlık yüzünden dernek yapamadığı amacıyla sözlüsünün kendisini infirak ettiği, bu nedenle bunalıma girerek yaşamına sonuç verdiği öne sürüldü.

Akyazı Cezire Caddesi’nde babaannesi Fatma Mataracı ile birlikte tüvana Mustafa Mataracı, geçkin akşam Facebook’taki sayfasına ‘Ego illet ölmüyorum’, ‘Bu acun kahpelerin, bu dünya yalakaların, bu acun sahtekarların amma Tanrı var, bir iki durun insan acun’, ’33 yıl neyimize yetmiyor, bu çıkarcı ve dönek dünyada’ kadar paylaşımlarda bulundu.

Mustafa Mataracı paylaşımlarının arkası sıra babaannesine tuvalete gideceğini söyledi.

Mustafa Mataracı’nın odaya dönmemesi üstüne şüphelenen Fatma Mataracı tuvaletin kapısının önüne giderek torununa seslendi. Torununun gürültülü vermemesi üstüne derun giren Fatma Mataracı, Mustafa Mataracı’yı tavana kapalı ipte somurtkan görünce çığlıklar atarak komşularına koştu. Fenomen namına gelen 112 Ivedi ekibi Mustafa Mataracı’nın öldüğünü belirledi.

İnşaatlarda çalışan Mustafa Mataracı’nın maddesel imkansızlık yüzünden düğün yapamadığı için sözlüsünün kendisini metrukiyet ettiği, bu nedenle bunalıma girerek canına kıydığı öne sürüldü. Olayla ilişik anket başlatıldı.

Bir Cevap Yazın