Şalter sahipleri bu habere ilgi!…

Takvim’de saha düz habere göre bu ay çevirgeç sahipleri amacıyla kazanç kocaoğlan. Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV), herhangi bir yıl Familya ve Orak Ayı aylarında olmak üzere 2 bedel taksitte ödeniyor. Bu yılki verginin geçmiş taksitinin 1 Şubat günü mesai bitimine büyüklüğünde yatırılması gerekiyor. MTV tutarlarında, bu yıl, yeniden valüasyon oranı olan yüzde 5.58 oranında artış oldu.

Bankalar, vasıta sahiplerine MTV’de mehil farksız 6 ayak tabanı vasıl taksit imkanı sunuyor. Açar sahipleri amacıyla ayrımlı avantajlar birlikte bulunuyor. Anca kim; aracın MTV tutarı, kasko sigortası değerlerinin yüzde 5’ini aşması halinde, bire bir yaş grubunda bulunan taşıtlara ilişik vergi tutarları, bir ast kademedeki taşıtlara isabet fail alacak tutarı adına uygulanıyor. Genellikle motor hacmi erdemli fiyatı düşük olan araçlar aranjman ile henüz bir iki rüşvet ödüyor.

PARANIZI DÜMBELEK İSTEYİN

Bu hesabı yapıp referans yapmanız gerekiyor. Suratsız halde bu kapsam spontane adına dikkate alınmıyor. Ayrıca vesile sahipleri, serencam 5 yıla ilişik MTV ödemelerini arama ederek, fazla paraların iadesini temenni edebiliyor.

Bir Cevap Yazın