Samsung Galaxy S7 ile ilişkin aynı akım henüz!

CHİP sitesinin haberine göre sızıntılar Galaxy S7’nin ve Galaxy S7 Edge’in müşteri çözünürlüğünün 12 megapiksele gerileyeceğini söylüyor. Antrparantez S7 Edge’den (SM-G935A) sızan AnTuTu sınav sonuçları bile bu bilgileri doğruluyor. Fakat azrail çözünürlüğünün önce adına 2014’ün Galaxy’leriyle sunulmaya başlanan 16MP’den 12MP’e düşmesi, foto kalitesinin düşeceği anlamına gelmiyor.

Yıpranmamış kameranın sunu ızdırap ihtimalle f/1.7 diyaframa topluluk olacağı, bu sayede düşük ışıkta daha bol sonuçlar vereceği söyleniyor. 12 megapiksellik fotoğraflarda 16 megapikselde olduğu büyüklüğünde yakınlaşmanız türlü olmayabilir, fakat bu mahsus çoğu kullanıcı için ülkü olmayacaktır. Ayrımsız iddiaya bakarak ise 12 megapiksellik müşteri modülü, eski kameralar büyüklüğünde çıkıntılı kaçınan.

Cevvaliyet testi raporunda göze çoğaltan bir bambaşka acayip ilim de telefonun 5,1 pus ekranla geliyor olması. Edge modelinin ekranının 5.5 pus olacağı söyleniyordu. Bu nitelik, söylentilerde bahsedilen 5.5 pus’lik cihazın Galaxy S7 Plus olabileceğini gösteriyor. Galaxy S7 Plus’ın S7 ve S7 Edge ile gelişigüzel tanıtılacak aynı telefon olduğu söylenmişti. 5.5 inç’lik modelin gerçeğe dönüşmemesi da ihtimaller arasında.

Cevvaliyet testinde hasıl farklı teknik özellikler beyninde Snapdragon 820 işlemci, 4GB RAM, 5 megapiksel civar kamera, 64GB depolama alanı, Android 6.0 Marshmallow ve 2560×1440 görüntülük çözünürlüğü var.

Ancak ister ekran boyutundaki farklılıklar ve gerekse müşteri özellikleri ile ilgili sızıntıların sonuç durumunu fethetmek amacıyla az buçuk elan özlemek gerekecek.

Bir Cevap Yazın