Şans avcısı Pereira

Takvim’birlikte saha düz habere göre ileri uç oyuncusu hattını pekitmek isteyen Fenerbahçe, Gabriel Barbosa’dan (Gabigol) sonradan bire bir tendürüst yıldız adayına elan kancayı taktı.

Brezilya’nın Ponte Preta takımında hat giyen 17 yaşındaki Leandro Henrique do Nascimento namı farklı Leandrinho’yu Fenerbahçe Maharet Direktörü Vitor Pereira’nın çok beğendiği ve takımında yutmak istediği rapor edildi. Leandrinho, Brezilya’dahi Gabigol’den sonradan sol kanadın arz gani ismi olarak akseptans ediliyor. Leandrinho, Brezilya U-19 takımında üstelik sol celi oynamasına karşın 11 maçta 9 gole imza attı. Solgun-Lacivertli ekibin teknik patronu Vitor Pereira’nın Leandrinho’nun yeteneklerine inandığı takımın geleceği için büyük bir yatırım olacağı devre beyninde alamazsak sezon sonunda da aktarma edilebileceğini Fenerbahçe yönetimine anlatım etti. Bu futbolcuyu bir tane strateji fail ise Fenerbahçe değil.

RESMİ TEKLİFTE MEVCUT KULÜPLER VAR…

Leandrınho’yu Real Madrid ve Roma’nın da izleme ettiği bazen Avrupa takımlarının ise teklifte bulurduğu belirtildi. Bu takımların Hamburg ve Salzburg olduğu dahi geln istihbarat arasında. Vitor Pereira’nın Leandrinho’ya tıpkı Gabigol kabilinden gelecek için yatırım olarak gördüğü ve ilerde bu futbolcunun satıyması yerinde kilolu dirimsel elde edebileceği üstelik yönetime bildirdiği öğrenildi.

beraber Fenerbahçe’nin Santos’un orta saha oyuncusu Lucas Lima ile ağırbaşlı tıpkı şekilde ilgilendiği rapor ediliyor.

Bir Cevap Yazın