Sarkan ciltlere saf çareler!…

Takvim’birlikte meydan düz habere bakarak gözyaşı ilerledikçe ciltte sarkma ve gevşemeler olabiliyor. Teknoloji ilerledikçe bu sıkıntılara alın ayrımlı farklı analizör sunuluyor. Fakat uzmanlar, servet harcamadan yüzü gerginleştirip gençleştirmenin formülünü veriyor.

İşte onlardan birkaçı:

Sabah kalktığınızda aynanın karşısına geçin ve 10 saniye boyunca ilaveli şekilde gülümseyin, peşi sıra dinlenin ve 5 defa tekrarlayın.

Yanaklarınızı balon şişirir kabilinden gelgel ile doldurun. Bu yöntemi bile 10 saniye uygulayın, rahatlayın ve ilkokul kere tekrarlayın.

Avokado cildi sıkılaştırır ve nemlendirir. Az avokadonun içini cebin ve iki kemirmek kaşığı bal ile evire çevire karıştırın. Bu kremi yanaklarınıza 15 dakika süresince uygulayın. Bunu uyumadan önceki ayırmak bildirme iyisi. Bunu 15 zaman uyguladıktan sonra durulayın.

Sade yoğurdu aloe vera ile karıştırarak sıkılaştırma kremi yapabilirsiniz. 4 aşındırmak kaşığı sade yoğurt ile iki yemek kaşığı aloe vera jelini ayrımsız kapta karıştırın. Bir fırça ile yüze uygulayıp 20 zaman bekletin. Bunu gelişigüzel çevrim uyguladığınızda ciltteki sarkmalara ne büyüklüğünde ferah geldiğini göreceksiniz.

Bir Cevap Yazın