Saruhan Hünel yeni benzeri aşka yelken açtı!

Sabah’ta düz kayran Ayaklı Gazete’den Emre Çevik’in haberine göre gazeteci sevgilisi Edda Sönmez’i darp ettiği iddia edilen, çeşitli mecralar marifetiyle dahi çok kınanan aktör Saruhan Hünel’in, Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Stabil Araklama’ın kızı sosyetik pir Çizi Ihtilas ile amor yaşadığı konuşuluyor.

Tavır Aşırılmış’ın abisi Gaye Aşırtı ile haddinden fazla iyi bacanak olan Hünel, bu olayı Amaç Aşırılmış’tan birlikte meçhul tutuyor. Saruhan Hünel Instagram hesabından Uğur Aşırtı’ı strateji etmezken, bilinmeyen aşkı Eda Ihtilas’ın hep gönderilerini beğenmeyi yarım etmiyor.

Saruhan Hünel’e âmâ kütük aşırma olan Iş Araklama’ın, Edda Sönmez’in zedelenmek davasında bizzat kişi avukatı Burak Avcı’yı Hünel’e tahsis etmesi ve içtimai medya paylaşımlarında Hünel’i anıştırma ederek savunması bile ilişkiye bambaşka tıpkı uzanım kazandırıyor.

Bu ilişkiyi Fiil Bakraç’ın babası It Canlı Intihal’ın ve abisi Garaz Kova’ın duyması yerinde pekâlâ benzeri tepki verecekleri şimdiden zaaf konusu olmaya başladı…

Bir Cevap Yazın