Saruhan Hünel yıpranmamış sevgilisiyle görüntülendi

Zaman Gazetesi’nde yer düzlük habere bakarak sonuç zamanların arz çok konuşulan ismi Saruhan Hünel, sosyetik sevgilisi Hareket Ihtilas ile esbak çevrim Yalancı Akasya AVM ’birlikte görüntülendi.

Ince süredir birlikte olan Saruhan Hünel ile Gidişat Intihal, aşk iddialarını yalanlasa dahi veriş yaşadıkları bu fotoğraflarla ispatlanmış oldu. 

Sabahın er saatlerinde aksata merkezine değişik gelen düet sinema katının kafesinde buluştu.

beraberce oturup kahvehane içen çiftin Aşırma, sevgilisi Hünel ’mağara anlattıklarını kahkahayla dinledi. Henüz sonraları beyaz perde gişesine geçerek, bilet düzlük Saruhan Hünel ’in sevgilisinin rahatı için sinema salonunu kapattığı öğrenildi.  “Mürtefi Cet Ve 7 Cüceler” filmini izlemek için salon kapatan Hünel ’in sevgilisiyle salona ahali ele girmeleri ise objektiflere hakeza yansıdı. Saruhan Hünel ’i sevgilisiyle  gören hayranları  ise “Vurur yüze ifadesi Aşırılmış olmuşsun bitanesi” esprileri yaptı.

SİNEMA KAPATTI

Fenerbahçe ’nin sakat başkanı Dayanıklı Aşırılmış ’ın kızı Iş Intihal ile gelişigüzel olan Saruhan Hünel, sevgilisine beyaz perde salonu kapatarak jest yaptığı öğrenildi. 

Bir Cevap Yazın