‘Savcılığa vereceğim’ uyarısında bulunan Titrek Mutlu’ya hatırlatma!

On Paralık benzeri meri sebebe dayanmadan kendisine durduk yere taşlama edenleri resmi mercilere şikayet edip doğruluk aramak seçme Türk vatandaşı kadar tabiatıyla Lerzan Mutlu’nun de hakkıdır.

Ancak namına müteveccih yazılan ve taşlama namına değerlendirdiği yorumlarda bu kadar alıngan olan, ‘Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapamazsın. Bana hakaret edemezsin..’ diyen Lerzan Mutlu’nun milyonlara seslenme ettiği bire bir etkin yayını izleyen seyircilere dahi ‘Karakaçan kadar izliyorsunuz’ kabilinden benzeri hakarette bulunması ve bu yayını izlem eden devrisi günkü yayında ağzından sâdır bu söz amacıyla kusur arzu etmek adına ‘Söylediklerimin arkasındayım’ demesi namına ve televizyonculuk etiğine yakışan aynı davranış değildir.

LERZAN MUTLU’DAN CANLI YAYINDA NAZIK ‘EŞEK’ GAFI (VIDEO)

Kime söylediğini belirtmeden, genelleştirerek dile getirdiği “Uzun Kulaklı kadar izliyorsunuz” kabil tıpkısı cümlenin ardından bunu üzerine alınan herkesin Lerzan Mutlu’ya tıpkısı sertlikte cevap verme hakkı vardır.

Programı izleyip bu hakarete maruz artan ve analog sertlikte karşılık veren yaşama bire bir fıkracı de, aynı instagram veya twitter kullanıcısı birlikte tür.

Kayıtlarda sabit duran Titrek Mutlu’nun kamuya celi yayında herkese müteveccih yaptığı taşlama kanun nezdinde bir delildir.

Şimdiye sincap lüzumlu enstrüman gerekse televizyondaki birlik çalışmalarını yakından izleme eden, herkesden önceki okurlarına duyurmuş SacitAslan.com kendisine sanatçı Titrek Mutlu’ya bacanak hatırlatmamızdır.

Lerzan Mutlu’nun bugünkü yayındaki sözlerini haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın