SAYISAL STAR’INI ARIYOR!

Efendim, seçemedi derken TRT detaylı eleyip, kalın dokuyor ondan…

Hele, TRT1’in başına Eş Güdümcü yerine mevrut Kürşat Özkök bütün bire bir televizyoncudur ve işi tafsilatlı eleyip, kesif dokur. Özkök’ad başarısızlığa tahammülü yoktur.

Onu, günlerce uğraşıp Anlaklı Müren’i yıllar sonradan ekranlara çıkarttığı günlerden, mücahede performansını bereketli bilirim. Paşa’yı sonuç tırı vırı ile fotoğraflamak cesurluk isterdi ama Kürşat Özkök onu başarmıştı. Sayısal Akşam starını arıyor derken katiyen Kürşat Özkök’ad bildiği benzeri özdek vardır.

Kulağıma mevrut bilgiler beyninde, Dr. Ferhat Göçer sunulmuş. Ama, Dr. hanende olduktan sonradan, şişman ad kazanınca ücretini da biraz yukarılara çekmiş… Halen SHOW TV da izlence yapan Dr. Ferhat Göçer Sayısal Gece için fasıl başına 55 bin TL istediği geldi kulağımıza…

TRT yönetimi alelhusus pahalı işlere müsaade vermiyor. Umum Müdür bu konuda pek hassas ki, Özkök ondan da hassas…Kim sunacak evet Sayısal geceyi? Kullanılmamış koordinatör bulmuştur ayrımsız isimde yakında açıklar… Gelen o büyüklüğünde çok insan var kim… Özcan Deniz, diyenler. Funda Arar ismini söyleyenler ve Eren Ersoy diyenler ise çoğunlukta… Ama kesim başı için isteyecekleri para çokça balaban… TRT eskisi kabilinden ‘Devletin malı bahir, yemeyen keriz’ değil.

Vehbi Dinçcan /Güneş

Bir Cevap Yazın