Schumacher’in akıbet durumu!

Milliyet’te düz düz habere göre teferruatlı süredir sağlığıyla ilgilendiren vukuf alınamayan Michael Schumacher ile ilişik kebir tıpkısı evolüsyon yaşandı. Haftalık Alman dergisi Bunte, efsane Formula 1 pilotu ile ilgili hususi benzeri habere imza attı ve gözde benzeri argüman ortaya koydu, “Christmas mucizesi” yakıştırmasını yaptı.

Buna göre Michael Schumacher tedavisinde ongunluk gösterdi ve yürüyebilecek. Bülten Alman bozuk pilotun sağlığıyla ilişkin son bilginin, Schumacher’in yakın çevresinden elde edildiğini belirtti. Schumacher’in çokça tutkun olduğunu aktaran kaynaklar bir zamanda, terapistlerin yardımıyla ayrımsız birçok etap atarak yürüdüğü ve kolunu kaldırdığı iddiasında birlikte bulundu.

46 yaşındaki çarkıt uçman iki yıl önceki geçirdiği kayak kazasının arkası sıra girdiği komada dirim mücadelesi vermiş, bire bir süredir ise bitkisel hayatta yaşamını bitmeme ettiriyordu. İsviçre’deki villasında ayrımsız grup doktor ve sağaltıcı ile tedavisine bitmeme ediliyordu.

İDDİALAR YALANLANDI!

Efsane pilotla ait on paralık tıpkı izah yapmamayı akla yatkın bulan ve parçalanmamış gelişmeleri basından kaçırdığı aşina menajeri Sabine Kehm, bu heyecan yaratıcı haberin ardından suskunluğunu bozdu.

Schumacher’in terapistlerin sayesinde yürüdüğü ve kolunu kaldırdığı iddiasını yalanlayan Kehm, “Hangi yazık ki derginin bu haberinden sonraları Schumacher’in sağlık durumuyla ilişik bilgelik katılmak ve izah tahsis etmek zorunda kaldım. Bunlar mesuliyetsizlik zira afiyet durumuyla ait mahremiyet Schumi için haddinden fazla kocaman. Konuyla ait insanların nafile umutlanmasına illet oluyorlar” dedi. 

Bir Cevap Yazın