Seçme Piriler bakir yıla poyra atarak girdi

Sözcü’den Tarkan Abdullahoğlu’nun haberine bakarak Kıbrıs ’taki Nuh ’un Gemisi Deluxe otelde görüntü alan Sibel Duygusal ’ı dinlemeye gelenler beyninde Beşiktaş ’ın sakat futbolcusu Raf Yalçın, Arzulu Öztürk, Cidal Kangöz, Meral Kaplan ve Seçkin Piriler vardı.

Kocası tarafından ihanete uğrayan model Rastgele Piriler’mağara, geceye nazik oğlu Volkan ve annesi ile gelmesi ilgi çekti. 5 yıllık eşi Kaan Tangöze ’nin kendisi üzere hanende Kıvılcım Ural ’la aldatmasından bilahare ortalıklarda gözükmemeye ilgi gösteren Değme Piriler mümasil arkadaşı Meral Kaplan ’la birlikte dinlemeye geldiği Sibel Fert’ın programı öncesinde matbuat mensuplarının ihanet ile ilişkin soruları karşısında ecel terleri döktü.

2015 PİRİLER AMACIYLA IYICE ESBAK

Yaşadığı hıyanet ile ait izah yapmaktan mümteni Değme Piriler, “2015 güzelce geçti. Son ayları az buçuk dokunaklı geçti amma umumi kendisine sunturlu geçti” dedi. Eşi Kaan Tangöze ile bibi birlikte yaşadığını belirten Seçkin Piriler, boşanıp boşanmayacağı soruları karşısında Piriler, “Tek izah beğenmek istemiyorum. Şuan hiçbir şey düşünmüyorum. İlerde tıpkı değişmeyen alırsam söyleyeceğim. Çocuklarım var benim iki kıta… Onların geleceğinden eksantrik benzeri madde düşünmüyorum dedi.

Iyice oyuncu Meral Kaplan ise İstanbul ’dahi yağan sakil kar zımnında 2016 ’a eşi Erhan Kanioğlu ’nun yetişmesini beklediğini söyledi. Meral Kaplan, “İstanbul ’üstelik yağan kar nedeniyle eşim saat 17 ’den beri Kıbrıs ’a gelmeye çalışıyor. Tayyare henüz kullanılmamış kalkacakmış bu sene ayrı koymak zorunda kalacağız” dedi.

Mülakat sonrası  Gelişigüzel Piriler Meral Kaplan ile Sibel Duygusal ’ı dinlemeye geçti. Temas Piriler ’in kalabalık halleri dikkat çekti. Sibel Fert ’ın aktif şarkılarında durumunda duramayan Herhangi Bir Piriler, Fert ’ın şarkılarına Meral Kaplan ile raks ederek haremlik etti…

Bir Cevap Yazın