Seda Sayan yapımcısıyla yollarını ayırdı!

Uçankuş’un haberine göre mevsim başı Show TV ’üstelik başlayan Seda Sayan şov ’da işlemler hiç de umulduğu kabilinden gitmedi. Ve programın yayınına son verildi.

Tamam deminden ne olacak?..

Serencam gelen bilgilere bakarak…
Seda Sayan, yapımcısı Tolga ve Fesleğen Tunaboylu ile yollarını ayırdı. Ve Seda Sayan, imdi bu yapım şirketiyle çalışmayacağını de Tolga veReyhan Tunaboylu ’ya dahi deklare ederek, yeni bire bir arayışa girdi.

Çünkü Seda Sayan ’ın Show TV ile zaman sonuna büyüklüğünde anlaşması var.

Ancak bu anlaşmaya, yani eskimemiş yapmayı planladığı-istediği konkur tarzı tıpkısı programa, ayrımsız yapım şirketiyle aylamak istemiyor.

Ve Sayan, demincek apayrı yapımcılarla görüşüyor, sezon sonuna büyüklüğünde Show TV ile anlaşmasının sürdüğünü vurgulayarak…

Ancak madalyonun sair yüzünde ise Miğfer ve Reyhan Tunaboylu ’nunimal şirketi var.

Bu ortaklık üstelik, Seda Sayan, Show TV ile anlaştıktan sonradan, gidip antrparantez zaman sonuna büyüklüğünde Show TV ile aynı imal sözleşmesi imzalamış.

Yani bu ortaklık da Show TV ’ye, “Bizim bile sizinle sezon sonuna kadar anlaşmamız var, bizimle beklemek durumundasınız” diyor!..

Kadın bile çıkın işin içinden…

Show TV umumi müdürü Melis Civelek, elan alışılagelen işaret akışlarında kanaldaki konuları çözemezken, ilk kez önüne sâdır böyle ayrımsız ağdalanmış durumda ne yapacak?..

Mahsus ki ipler kördüğüm olacak.
Yine Turgay Ciner ’mağara eşi Didem Ciner işe halk elde etmek zorunda kalacak.

Bir Cevap Yazın