Seda Sayan’dan CHP’li vekile anif tefhim!

Vatan’da düz düzlük habere bakarak Ses Sayan’ın iki karısını öldüren adamı programına konuk alması iri ağız dalaşı yaratmıştı.

Seda Sayan’a sunma büyük reaksiyon ise CHP saylav Aylin Nazlıaka’dan gelmişti. Nazlıaka ve Sayan ortada yaşanan kaba polemik ise dur durak bilmiyor…

Bu sabah Söylemezsem Olmaz’a telefonla bağlanan Seda Sayan, CHP’li Aylin Nazlıaka’yı topa tuttu.

İşte o meşruhat:

BENİM ANLIM YANLIŞSIZ

Yaklaşık 26 yıldır televizyonlarda sabahleyin programı yaptığının altını çizen Ses Sayan, ‘Çok büyük hükümsüzlük yapılıyor. Bu aksiyon neden bana patladı bilmiyorum. Benim yargılama doğru, vicdanım abat uyuyorum. Benim faydamdan çok zararım olamaz’ dedi.

ORTALIĞI VELVELEYE VERDİ

CHP’li avrat vekilin namına yargısız yürütüm yaptığını belirten Sayan, “Programı izlemeden ortalığı velveleye verdi. Seni vuran gine bire bir hemcinsin. Meclis’te pabuç fırlatmaya çalışarak ve botokslarıyla ünlü olmuş benzeri vekil kuşkusuz hakeza bir karalama kampanyası yapar.  Kendisini aradım ve ‘Sayın vekilim kadınlarla olan görüşlerinizde hem fikirim’ dedim. Amma ego meramımı anlatamadan kendisini susturamadım” diye niteleyerek konuştu.

MAAŞIN BENİM VERGİLERİMLE ÖDENİYOR

Nazlıaka ile yaptığı telefon görüşmesinden serencam alamadığını belirten Sayan, ‘Kendisi beni dinlemek zorunda. Senin maaşın benim vergilerimle ödeniyor. Böyle birşey yapmadan önce beni aramalıydı. Amma kendisi protesto ihtarname gezen tıpkı kişi.Buna o hisse senedi vermişler oradan oraya geziyor. Sen benim sporsorumu illet arıyorsun. Bütün ortalığı karıştıran bu bakandiye niteleyerek konuştu.

BOTOKSUMU KISKANDI

Ülkeye haddinden fazla zer hizmetler verdiğini tamlayan Seda Sayan, ‘Ben okullar yaptırdım, yurtlar yaptırdım. Kızlar okusun diye niteleyerek. Sen hangi yaptın? Kendisi botoksu ile gündeme gelmiş ihtimal botoksu mu kıskanmıştır. Icraat yap. Kendisinin tıpkısı san tutkusu var” dedi.

İzlemek üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın