Seda Sayan’dan yadırgatıcı fail sözler!

Ses Sayan, Ilkgüz ayının başından beri hafta içi her bölüm ekrana gelen ‘Seda Sayan Show ’ programında Show TV izleyicilerini şaşırtmaya devam ediyor.

Radyo ve Göstergeç Peş Müesses (RTÜK), Sayan’ın, iki eşini öldüren Öğün Çalınak’ı çıkardığı “Ses Sayan Show” ünlü programı için Show TV’ye rekor bir ceza kesti.

Bu zaman programı başlamadan geçmiş verdiği röportajında “Yalnız kadınların değil, erkeklerin de, gençlerinde ilgisini çekecek tıpkı program olacak. Eş kuşağının ve sabahleyin programının mucidi benim. Bu işi Türkiye ’birlikte ego başlattım. Yapılan araştırmalara bakarak beni izleme eden ilginç ayrımsız ayvaz kitlem de var.” şeklinde iddialı bir açıklamada bulunan Ses Sayan bu yıl ekranda arz zor senesini yaşıyor.

Sayan mazi bile milyonların izlediği faal yayınında stüdyo ekibini azarladı.

İzleyicilerin huzurunda sergilenmemesi müstelzim; ihtimal sadece almaç arkasında söylenecek sözler ve hareketlerle ekibi azarlayan ‘kadın kuşağı’nın mucidi Seda Sayan gine aksülamel topladı.

Bu sezon adım attığı stresli görüntülük yılıyla asap sisteminin hayli bozulduğu seçme halinden mahsus olan Seda Sayan; aha program ekibini hakeza azarladı.

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

 

Bir Cevap Yazın