Seda Sayan’ın evlilik programı yapması ironik mi?

Radikal’den Beklenti Buget’in bugünkü yazısı..

Seda Sayan’ın evliliklerini düşününce televizyonda teehhül programı yapması geçmiş bakışta hezel yapmaya müsait tıpkı laf kabilinden duruyor, amma ‘Yol Arkadaşım’ Kadırgalı’nın televizyonla nikâhındaki dönüm noktası niteliğinde. Programın tanıtım mottoları üstelik feministlerin ilgisini çekecek cinsten!

Dünyaevi programları ve Ses Sayan ’ın alay malay gelmesi ünlü anonsör açısından alay yapılmaya amelî aynı konu kabil gözükse üstelik ‘Sefer Arkadaşım ’ Kadırgalı ’nın göstergeç kariyeri açısından üstelik tıpkısı dönüm noktası. Ses Sayan Show ’dahi başına gelen ‘talihsizlikler ’ beyazcamdaki formda günlerinden ırak olan Ses Sayan ’ı iyiden iyiye zorlamış, serencam tahlilde programı yayından kaldırılmıştı. Sayan Nöbet Arkadaşım ’la beyazcamdaki kariyerine eskimemiş bire bir çıkış noktası arıyor.

ESRA EROL ’UN SULARINDA YÜZEBİLECEK Mİ?
Aslına bakılırsa geçmiş tecrübeleri ayn önüne alındığında kiminle evlenilip kiminle evlenilmeyeceğini söyleyebilecek ender insanlardan Kadırgalı. Gel gelelim bu evlilik mevzu biraz Esra Erol ’un alanları! Kim bu çeşmeden ego de az buçuk su doldurayım dediyse elinde yersiz bidonlarla eve et kafalı döndü. Bakalım Kadırgalı izdivaç programında Erol ’un hegemonyasını kırabilecek mi?

ÇİFTLERİN ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ GÖZLER ÖNÜNE SERİLECEK!
Production House yapımcılığında Show TV ekranlarında başlayacak olan ‘Kez Arkadaşım ’ın kanalın internet sitesindeki tanıtım bültenin şu cümlelerle kayran alıyor: “Hayatlarını akıllıcasına insanla birleştirmek isteyen fakat bunun yolunu tıpkısı tip bulamayan çiftleri birleştiriyor. Bu programda; çiftlerin hayatları bilcümle çıplaklığıyla, hususi görüntülerle gözler önüne serilecek. Programa katılan çiftlerin hayatları hevesli aynı kol yoluyla strateji edilecek ve bu görüntüler programda ekrana getirilecek. Türkiye ’nin önce el jürisinin karşısına çıkma olan çiftlerin ağır ezgi olup olmadığı ise, bu jüri tarafından tartışılacak ve sonuç kararı gine halk jürisi verecek.”

HER ŞEYİ OLAN TIPKI KADININ NEYE İHTİYACI VAR?
Yol Arkadaşım için üç tanıtım videosu müstahzar. Kâffesi birbirinden ilginç cümlecik ve mottalarla süslü tanıtımların birinde Ses Sayan ‘ Herhangi Bir şeyi olan bir erkeğin neye ihtiyacı vardır? ’ sorusunu soruyor ve diğer Ses Sayan: ‘Bunları kullanmasını öğretecek ayrımsız kadına ’ diyerek yanıtlıyor Seda Sayan.

SEDA SAYAN ’IN EVLİLİKLERİ
Mayıs 1987’birlikte evvel eşi Rıdvan Kılıç’la evlenen Ses Sayan, Açıklık 1987’birlikte boşandı. Oğlunun babası Sinan Açık Deniz ’le evliliği ilkokul sene sürdü. Evliliğin kıyısından döndükleri Nihat Doğan ve Mahsun Kırmızıgül ’le kıydığı önder nikâhları hesaba katıldığında Sayan 7 öğün dünyaevine girdi.

Bir Cevap Yazın