‘Seks kasedi’ açıklaması!..

Sabahleyin gazetesi yazarı Rasim Âşık Kütahyalı’evet ilişik olduğu müstakbel sürülen ve iki erkeğin sevişme görüntülerini içerdiği tez edilen kaset için benzeri açıklama birlikte Rasim Ozan Kütahyalı’dan geldi.

Kütahyalı, sosyal medyada haddinden fazla konuşulan eşey kasedi ve  karşı sâdır iddiaları Beyaz Zehir TV’de yayınlanan ve Şayan Polat’in moderatörlüğünü yaptığı “Objektif” programında yalanladı.

Müddeiumumi Sayan, Toplama Epey, Ceyhan Mumcu ve Başkomutan Arseven’in Boy Bos Polat’in moderatörlüğünde gündemi değerlendirdiği ağız dalaşı programı Afaki’te “yöntemsizlik ve alacak” operasyonları konuşulurken hezel Rasim Saz Şairi’ın kasedine geldi.

Telefon bağlantısı ile aktif yayına katılan Rasim Şair Kütahyalı, namına ilgilendiren olduğu kanıt edilen görüntüler ile ait şunları söyledi:

Rasim Şair Kütahyalı: Salı günü operasyonun olduğu dönem garnitür yerine, seçme halde beni tefevvuk etmek için bunu bile araya sıkıştırdı ayrımsız çete. Baktım ben,  akşam yarısı Ahmet Şimşekli Fener söyledi bana telaşla. Baktım, adamın biri. Onu birlikte oynamışlar herhalde. Alakası üstelik namevcut benimle. Görüldüğü dakika anlaşılıyor. Söz Misali şeyden farklı, Baykal’dakinden ayrımlı… Ego eş çıkmıştım sunma çok, gürültüyle bağırmıştım amma hükümet gereğini yapmamıştı. MHP’lilerde örneğin, şahıslar var amma spekülasyon vardı. Burada şahsiyet dahi yok. Fake yani, benim kestirmece iki mezuniyet büyük aynı herif… Ego 70 kiloysam 140 kilo filan. Ben güldüm geçtim. Sonra aynı periyot… Ego kasedi saat ikide gördüm, operasyon üstelik 6’bile oldu. O ahit telefonum susmuyor. CD’ler yaygın bağımlı, televizyonlara, gazetelere…

Toplama Küçük: Rasim 20 bin CD deniyor.

Kıymet Çelik: Rasime ilgilendiren mi? Oooo! Şöhretine şan kattın.

Rasim Ozan Kütahyalı: Devletin düzenlilik birimleri bana o rakamı verdi. Herkese da yayıyorlar. Gazeteler, televizyonlar, vs. Faydalı yani ayrımsız şeyi bulamadıklarından bunu yayıyorlar. Ego avukatıma başvurdum.

Şayan Polat: Naptın 20 bin CD’yi toplatma ihtimali var mı?

Rasim Şair Kütahyalı: Toplatma değil ya.. İnternetten silmesi tam. O abuk sabuk haberler temizlendi. Bana çokça evire çevire erbap çıkıldı. İki ben artık bileylendim. Burada murat anlaşılan. Hasan Karakaya’nın kızı amacıyla de…

Şayan Çelik: On Paralık ölümlü ita bile Rasim…

Rasim Saz Şairi Kütahyalı: Tabi bağımlı. Ama bunlar bütün esassız. Numan Komutan üstelik… Zaman Numan Karın de itibarı 5 hatim arttı.

Boy Bos Çelik: Rasim sima vermeyelim. Çünkü beceriksiz insanlar, dikiz ihtimali var. Gereği namevcut. 

İNTERNETHABER

Bir Cevap Yazın