Selçuk İnan’dan iddialı sözler!

“Şampiyonlukta ibre gine bize dönecek”

Selçuk Inanç Galatasaray Dergisi’ne çarpıcı meşruhat yaptı. Ligde geride kalmalarının on paralık şanlı olmadığını belirten Soluk-Kırmızılı oyuncu, “Bu sene üstelik güzeşte sezonki başarımızı tekrarlayabiliriz. Ben bando arkadaşlarıma ve camiamıza haddinden fazla güveniyorum. Mücadelemizi sonuna kadar devam ettireceğiz. Biz Galatasarayız. Bundan ilk şampiyon nasıl olunur, üç kupa lacerem kazanılır sorularının yanıtlarını çok kesin vermiş bire bir ekibiz. imdi de bire bir mücadeleyi sürdürmemiz gerekiyor. Yıldızı Düşük ayrımsız dönemden geçiyor olabiliriz ama ibre elbet yeniden Galatasaray’a dönecektir” ifadesini kullandı.

YAPTIĞI HİZMETLER ORTADA

Denizli’ye çok güvendiklerini vurgulayan Selçuk Inan, Türk futboluna yapmış olduğu hizmetler beyninde. Futbolcular olarak ona o büyüklüğünde çokça güveniyoruz kim sistemin elan dahi oturacağından ikircik duymuyoruz” dedi.

Mızıka kaptanı kendisine tek kimseyi incitmemeye çalıştığını dile getiren Selçuk Iman, “Amal acı gittiğinde topluluk kaptanı kendisine arkadaşlarımı motive etmek bana düşüyor” diyerek konuştu.

Bir Cevap Yazın