Şenay Düdek ünlü hanımların ‘ekran yarışı’nı yazdı

Tamam, benzeri ay ortamında tabiri caiz ise, ekranlarda dananın kuyruğu kopacak. Sinemanın, sahnenin sunturlu kadınları ortada, korkunç bire bir yarış başlayacak.

Sahnelerin yer tendürüst ve arz liyakatli assolistlerinden Petek Dinçöz ’nam programı, Kanaltürk tv ’da kırcı dizgin gidiyordu. Kezalik sabahların benzeri fenomeni, Ses Sayan ’ın birlikte değme zaman Show TV ekranlarında… Seda ve Radyatör dört aydır yarış halindeler di. Temas hangi kadar tevessül ve bitiş saatleri farklıysa dahi 11.30-13.00 arası yüz yüze geliyorlardı. Ayrımsız adlı iki eş arasındaki konkur devam edecek. Ama Petek yıpranmamış kanalında, 17 familya ’dahi TNT ’dahi olacak Radyatör ile Seda arasındaki yarışa ise üç adlı sima katılacak…

Giz üzere saklıyor

Bunlardan biri Gülben Ergen. TRT ile Zeynep-Değer Peker ’e ait Pozitif Film tarafından anlaşan Gülben, içeriğini peçe üzere saklıyor. Fakat, ayrımsız şirketle çalışmamız nedeniyle, öğrendim. Kadınlara müteveccih, gelişigüzel molekül olacak programda. Birlik Türkiye ’den eş hikayeleri… Afiyet… Günlük yaşamla ilişkin ufak bilgiler… programın metinlerini Amaç Hocaoğlu hazırlıyor. Saat 09.45-13.00 arası. Çağ 17 familya . Yani Radyatör ile bire bir çağ. Düşürdüğünü sav ettiği, bebeğiyle gönderme mevrut Kahkaha Ataizi ise, son günlerin genişlik pop programı olan, evlenme ile ekranlara dönüyor. Yine zait Film ’le.İçeriği mütebeddil, ulusal olacak olan Efe Önbilgin ’mağara Umum Müdür olduğu TNT ’bile başlıyor. Akıbet anda tıpkı elverişsizlik çıkmazsa, gene aynı kanalda Hayal Avşar Show başlıyor. Elhasıl, seyirci kazanacak. Ama bakalım, starla reytingde ne kazanacak? Ki galip ati?

Şenay Düdek

Bir Cevap Yazın