ŞENLIK SAPMAZ ‘KOVULMA NEDENİM ONUR KIRICI!’

Pervaz Keyfi isimli programın sunucusu Neşe Sapmaz Amor-ı Yasak dizisinin oyuncusu Iftihar Tatlıtuğ yüzünden ağırlık eyyam geçiriyor. 3 hafta önceki Tatlıtuğ ’un otomobilinde paparazzilere yakalanınca yapımcısı marifetiyle işten çıkartılan Sapmaz o günden bilahare ilk defa YURT ’a konuştu. Aha Sapmaz ’ın açıklamaları:
 
* İşten atıldığımı gazetelerden öğrendim. her problemimiz da yokken, bu kapsam esbabımucibe gösterilerek gazetelere matbuat bülteni yollanmış ve işime sonuç verilmiş. Bu duruma canım sıkıldı, üzüldüm. Haberleri okuduğumda çokça ağladım.

* Onurum kırıldı. Bu olaydan sonra telefon numaramı değiştirdim. Numaramı Övünç ’la kuma olan arkadaşlarıma de vermedim. Kimseyle ahbaplık etmek istemiyorum. Bu yüzden üstelik Övünme bana ulaşamıyor. Filhakika onunla görüştüğüme pişman değilim.

* Ben o programda 26 ay kameraman kabilinden çokça çalıştım. Hep konukları ben ayarlıyordum, biricik yegâne görüşüyordum. Kıvanç ’la görüntülendiğimizde onun ağabeyi bana “Zaaf ika bu görüntüyü yayınlatmayacağız” dedi. Ancak buna karşın haberler daha çok. Bunu bile gazetecilere duyuran yapımcım Mustafa Dolaşma oldu. Sonraları üstelik işime tek yanlı yalnız başına akıbet verdi.

* Bayramdan sonradan onu mahkemeye verip hakkımı savunacağım. manevi tazminat açacağım.

Anonsör Alay Sapmaz, geçtiğimiz günlerde Övünç Tatlıtuğ ’un otomobilinde paparazilere yakalanmıştı. Tatlıtuğ, kameraları görünce, aksi yönde mankafa vitesle 300 metre gitmiş ve bire bir sokakta Neşe Sapmaz ’ı bırakmıştı. Genç sunucu, ünlü oyuncuyla aralarında rastgele ilişkinin bulunmadığını belirterek “Programıma konuk edecektim”
demişti. 

Yurt

Bir Cevap Yazın